Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve PTT Emeklilere Kampanya Yaptı! Emekli Maaşını Getirene Nakit Verecekler!

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve PTT yaptıkları yeni kampanya ile birlikte, uygun faizlerle kredi almak isteyenlere hemen emekli maaşlarına göre krediler verecek. 10.000 TL ile 100.000 TL arasında alabileceğiniz bu kampanyalar ile birlikte sizlerde başvurunuzu yaparak hemen bu bankalardan nakit alabileceksiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve PTT ile birlikte, Halkbank emekli maaşını kendi bankasına taşıyan kişilere destek vereceğini açıkladı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve PTT üzerinden hemen başvuru yapabileceksiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank Emekli Kredisi Kampanyası....

Kamu Bankası Diyip Geçmeyin! Müşterilerine Yapacağı Ödemeleri Duyunca Şaşıracaksınız! Kamu Bankası Diyip Geçmeyin! Müşterilerine Yapacağı Ödemeleri Duyunca Şaşıracaksınız!

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank başvuru yapan vatandaşların emekli olmaları durumunda aynı gün içinde sonuç vermektedir. Ziraat Bankası bu konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada, kredi kullanmak isteyenlere hemen ödeme veriyor ve ödemeler de düşük faiz oranları ile birlikte yapılıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank üzerinden sizlerde başvuru yapmak istiyorsanız, size en yakın banka şubesine giderek veya banka şubelerine gitmeden İnternet sitesine girerek, Buradaki "Kredi Başvuru Formu" doldurarak ne kadar onay alacağınızı görebilirsiniz. 

PTT Emeklilere 80.000 TL Ödeme Veriyor!

PTT üzerinden emekli maaşı alan kişiler 80.000 TL'ye kadar ödeme alacak. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 24 ay vadeye kadar sizlere destek ödemelerinden faydalandıracak. Yalnız bu bankadan kredi almak isteyen emekliler, emekli maaşlarını taşımaları isteniyor. Emekli maaşınızı taşımanız durumunda sizlere 80.000 TL'ye kadar ödeme veriliyor. Bu şekilde kredi alacak kişiler, uygun faiz oranlarının yanı sıra, kredi almak içinde başvurularını banka şubelerinden kolayca yapabileceklerdir. SMS ile başvuru yapmak için KREDİ TC KİMLİK Yazarak bu mesajı 3050 numarasına mesaj olarak gönderirseniz, Kredi başvurusunu PTT ve Aktifbank arasında yapılan, tüketici kredisi kampanyası ile yapmış olacaksınız.