Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank hesabı olanlar ödeme alıyor! 1000 TL den başlayan ödemeler!

Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank, müşterilerine özel dev bir kredi kampanyası sunuyor. Bu kampanya kapsamında, hesapları bu bankalarda bulunan vatandaşlar, 100.000 TL'ye kadar nakit kredi imkanına sahip olacaklar ve bu krediyi aynı gün içinde alabilecekler. Belirli şartlar dahilinde, ödeme koşulları da 100.000 TL'ye kadar esnek bir şekilde ayarlanabilir.

Bu üç kamu bankası tarafından sunulan bireysel tüketici kredisi kampanyası, 36 ay vadeli, 24 ay vadeli ve 12 ay vadeli kredi seçeneklerini sunuyor, ancak bu avantajlar sadece söz konusu bankaların müşterileri için geçerli. Kredi işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, bankaların müşteri hizmetleri numaraları veya internet şubeleri üzerinden başvurularını yapabilirler.

Bu kampanya, ekim ayı sonuna kadar devam ediyor ve özellikle ilk taksit ödemelerini 90 gün ertelemenize olanak tanıyor. 18 yaşından büyük herkes, Ziraat Bankası, VakıfBank veya Halkbank hesabına sahipse, kredi işlemlerini kolayca gerçekleştirebilir.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Emekli olan vatandaşlar da bu kampanyadan yararlanabilirler. Kredi işlemlerini banka şubeleri üzerinden tamamlayabilirler ve ayrıca diğer bankalardaki ihtiyaç kredileri veya kredi kartı borçlarını kapatmak için bu bankaları kullanabilirler. 36 ay vadeli kredi almak isteyenler için, sadece 50.000 TL'ye kadar nakit kredi başvurusunda bulunmaları yeterli olacaktır.