Ziraat Bankası ve 2 Bankadan Daha Açıklama Bayram Sonrası Yapılacak! Bankadan Acil Nakit İçin 10.000 TL Verilecek! Son dakika açıklaması ile 3 bankadan işlem yapılmaktadır.

Vatandaşların Cebini Yakıyor: Artan Fiyatlar ve Et Zamlarıyla Mücadele Vatandaşların Cebini Yakıyor: Artan Fiyatlar ve Et Zamlarıyla Mücadele

Ziraat Bankası ve 2 Bankadan Daha Açıklama Bayram Sonrası Yapılacak! Bankadan Acil Nakit İçin 10.000 TL Verilecek! Son dakika açıklaması ile 3 bankadan işlem yapılmaktadır. Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Akbank üzerinden başlatılan bu kampanyada, bayram sonrasında 10 bin TL'ye kadar gelir belgesiz olarak kredi imkanı sağlanmaktadır. 

Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Akbank, kendi resmi internet siteleri üzerinden banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olan kişilere düşük faiz oranları ile bu kredileri vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyen kişiler, hem kamu bankasından hem de özel bankadan özel kredi kampanyasına katılarak, en düşük faizlerle işlem yapacak. 

AKBANK özellikle SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yaptırarak, vatandaşlarına, şubelere gitmenden daha hızlı bir şekilde kredi imkanı sunmak için yeni bir kampanya duyurusu yaptı. Sms ile kredi başvurusu yapacak olan kişilere banka 5 dakika içerisinde sonuç vererek, hemen işlemlerimi yapabilir ve krediyi kendi hesaplarına yatırabilirler. 

Başvurular Nasıl Yapılacak? 

Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin bireysel müşteri olması durumunda banka hızlı bir şekilde kredi sonucunu verecektir. Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Halkbank, 18 yaşından büyük olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması durumunda, TC kimlik numaraları üzerinden başvurularını, sorgulayarak, kredi imkanından faydalandırmak istiyor. Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Akbank üzerinden resmi internet sitelerine giriş yaparak buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

ziraat-bank-1-1

Ziraat Bankası ve Garanti Bankası şubeleri üzerinden kimlikleriniz ile birlikte yapabileceğiniz kredi başvurusunu Akbank üzerinden SMS ile yapabilirsiniz. Kredi yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı 44 25 numarasına mesaj olarak göndererek, Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu tamamlamış olacaksınız. Ziraat Bankası üzerinden işlem yapacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, Ziraat Bankası şubelerine giderek veya bankanın mobil uygulamasını kullanarak istedikleri zaman bu bankanın kredi kampanyasına katılarak, 10000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilir.