Ziraat Bankası ve 2 Özel Banka Yarın Ödeme Yapacak: Bu Kampanyalar Önemli, Vatandaşların İhtiyacına Göre Ödenecek

Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Akbank tarafından başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir. Yıl sonuna kadar başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar, hem kamu bankaları üzerinden hem de özel bankalar üzerinden nakit kredi kullanabilecek ve ihtiyacı olan parayı hemen hesaplarına yatırabilecek. 

Bireysel müşteri olmanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşlara, Ziraat Bankası Garanti Bankasi ve Akbank, düşük faiz oranları ile birlikte tüketici kredisi kullandırmaktadır. 2022 yılı içerisinde başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde alabileceğiniz bu kredilerden faydalanacak olan tüm vatandaşların 5 dakika içerisinde sonuç alabileceği haberi verildi. 

Ziraat Bankası kredi başvurusu

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka müşterisi olan vatandaşların internet bankacılığı uygulaması olan Ziraat Mobil uygulaması üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirerek, 50000 tl gelir belgesiz kredi ödemesi alabilir. 

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Garanti Bankası ve Akbank İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası ve Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, başvurusunu gerçekleştirecek olan vatandaşların nakit ihtiyacı olmaları durumunda başvurularını banka şubeleri üzerinden banka internet sitesi üzerinden ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapabilirler.  Garanti Bankası ve Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi alacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi ödeniyor. Akbank müşterisi olan vatandaşların Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapacakları başvurularda, masrafsız ve gelir belgesiz kredi alabileceğini söyleyebiliriz.