Ziraat bankası Banka hesabı olan vatandaşları internet üzerinden ödeme yapacağını açıkladı.

Faiz Artışıyla Bankaların Mevduat Faizleri Yükseldi: Yatırımcılar İçin Yeni Fırsatlar! Faiz Artışıyla Bankaların Mevduat Faizleri Yükseldi: Yatırımcılar İçin Yeni Fırsatlar!

Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası üzerinden nakit ihtiyacı olup, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara bankalar üzerinden işlemler gerçekleştiriliyor. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirmeleri durumunda 50000 TL'ye kadar kredi ödemesini artık internet bankacılığı uygulaması üzerinden vermekteler. Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşlar nakit kredi kullanmak istiyorlarsa, Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. 

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapacak olan kişiler banka şubeleri üzerinden yapabildikleri bu kredi başvurularını, diledikleri zaman bankadan internet bankacılığı uygulaması üzerinden de yapabiliyor. 

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi Başvurusu...

Ziraat Bankası nakit ihtiyacı olan vatandaşları başlatmış olduğu bu kredi kampanyasında ihtiyaç kredisi alabilmeleri için banka şartlarına uygun olmasını istiyor. Emekli olan vatandaşların emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalardan şartlara uygun olarak kredi ödemeleri gerçekleştirilecek ve onaylanan krediler hesaba yatırılacaktır. 

Ziraat Bankası 50.000 TL kredi başvurusu, Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden yapılıyor. Başvuru yapacak olan kişiler, yukarıda da belirttiğimiz kredi başvuru şartlarına uygun olursa, kredilerini hemen hesaba atabiliyorlar. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi için internet bankacılığı şifreniz ile Ziraat Mobil uygulamasına girebilirsiniz. Başvuru yapmak için Krediler > İhtiyaç Kredisi > Başvuru seçeneklerini takip ederek kredi başvurunuzu yapabileceksiniz.