15 Ocak – 15 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerli olacak Ziraat Bankası, Troy’ da 1.000 TL bankkart lira kampanyası ile dikkat çekti. İşte detaylar…

15 Ocak – 15 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerli olacak Ziraat Bankası, Troy’ da 1.000 TL bankkart lira kampanyası ile dikkat çekti. İşte detaylar…


Yeni yılda bankalar kendi müşterilerini mutlu etmek için çeşitli kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Türkiye’ nin en büyük kamu bankalarından olan Ziraat Bankasının hazırlamış olduğu kampanyalar da dikkat çekmeye devam ediyor. Bu bağlamda Troy’ da 1.000 TL bankkart lira kampanyası vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı.


Ziraat Bankası’ndan Apple Müjdesi!


Türkiye’ de faaliyet gösteren altı kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası 1863’ de Osmanlı devleti zamanında Midhat Paşa tarafından kurulan memleket sandıkları’ nın devamını niteliğindedir diyebiliriz. 1920’ li yıllarda Cumhuriyetin kurulduğu dönemde TBMM’ nin açılmasından sonra TBMM kontrolünde olan yerlerdeki şubeler Ankara şubesine bağlandı. Ardından 1922 yılında İstanbul ve İzmir teşkilatları da Ankara’ ya bağlandı. Bu bağlamda banka tekrardan bütünlüğü sağlamış oldu. 


Ziraat bankası son zamanlarda diğer bankalarda olduğu gibi kampanyalarını güncellemeye devam ediyor. Öte taraftan yeni yılın gelmesi ile birlikte kampanyalarda da yenilemeler yapıldı. Bu bağlamda bankalar kendi müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor diyebiliriz. 


Yeni yılda hem memur hem de emekli maaşlarına yapılan zamların ardından gözler bankaların hazırlayacağı kampanyalara çevrilmişti. Bilhassa bankalar emekli promosyon ödemeleri konusunda hazırladıkları kampanyalar ile birbirleriyle yarışa girdiler.

Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!

Özel bankaların yanında kamu bankalarının da sürece dahil olması ile birlikte emekli promosyon ödemeleri konusunda yarışın kızıştığını ifade edebiliriz. Dolayısı ile hem yeni yılda yapılan zamların ardından hem de 2022 yılının son günlerinde yapılan EYT düzenlemesinin ardından bankalar emekli promosyon ödemeleri kampanyalarını güncelledi. 


Herkese 1.000 TL!


Bankaların yenilenen ve güncellenen kampanyalar kısmına birçok yeni kampanya eklenmeye devam ediliyor. Bu bağlamda Ziraat Bankası’ nın hazırlamış olduğu kampanyalar da dikkat çekmeye devam ediyor. Ziraat bankası’ nın yeni kampanyası kapsamına bankkart ile Troy’ da 1.000 bankkart lira fırsatı sunuyor.


15 Ocak – 15 Şubat 2023 tarihli Ziraat Bankası kampanyası ile müşteriler, bankkart Troy’ da 1.000 bankkart lira kazanma fırsatı kazanıyor. Kampanya kapsamında bankkart ile troyestore.com ve Troy mağazalarından tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde 500 TL, 10. 000 TL ve üzeri alışverişlerde 1.000 TL bankkart lira fırsatı fırsatı sunuluyor. Kampanyanın detayları merak konusu oldu.

Ziraat bankası’ nın internet sitesinde yer alan bilgiye göre, kampanyanın koşulları “Kampanya troyestore.com ve Troy mağazalarında geçerlidir. Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler kredi kartı ve banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 1.000 TL Bankkart Lira kazanabilir.

Kampanya koşullarını sağlayan müşterilere Bankkart Liralar 10 Mart 2023 tarihinde yüklenecektir. Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir. Ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere faydalanabilir. Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Bankkart Kumbara'da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır. Kampanyadan kazanılan Bankkart Liraların son kullanım tarihi 9 Nisan 2023' tür. T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Artı Bilgisayar A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar” maddeler şeklinde belirtilmiştir.