Ziraat Bankası hazırlamış olduğu kampanyalar ile gündemde yer alamaya devam ediyor. Bu sefer dünya dili olan İngilizceyi öğrenmek isteyen kişiler için harika bir kampanya hazırladı. Başvuran herkese 2.725 TL destek verileceği açıklandı. İşte detaylar…

Ziraat Bankası hazırlamış olduğu kampanyalar ile gündemde yer alamaya devam ediyor. Bu sefer dünya dili olan İngilizceyi öğrenmek isteyen kişiler için harika bir kampanya hazırladı. Başvuran herkese 2.725 TL destek verileceği açıklandı. İşte detaylar…


Son zamanlarda bankalar kendi müşterilerini ve yeni müşteri olacak kişileri memnun etmek için kampanyalarında güncelleme yapıyor ya da yepyeni kampanyalar hazırlıyor. Bu bağlamda Türkiye’ nin en büyük devlet bankalarından olan Ziraat Bankası da kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu sefer hazırladığı kampanya tam anlamıyla harika görünüyor. 

1586347158781-hangi-banka-atmsinden-ne-kadar-limit-cekilir-ziraat-halkbank-kuveyt-turk-yapi-kredi-garanti-para-cekme-limiti-h-1584733687-a-81727


Ziraat Bankası’ndan Dev Hamle! Herkese 2.725 TL


Türkiye’ nin en büyük ve en eski bankalarından olan Ziraat Bankası bugün bankkart kampanyaları kapsamında birçok kampanya hazırlamaktadır. Bilhassa yeni yılda kampanyaların çoğu güncellenerek müşterileri daha da mutlu etti. Şubat ayına özel birçok kampanya da Ziraat Bankası’ nın kendi internet sitesinde yer alıyor. 

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme


Ziraat Bankası’ nın internet sitesinde bulunan kampanyalar kapsamında yer alan bankkart başlığı altında birbirinden güzel kampanyalar hazırlanmaya devam ediliyor. Bu bağlamda şubat ayına özel toplamda 250 TL,   TatilBudur’da 2.000 TL Bankkart Lira, E- Ticaret Alışverişlerinize 150 TL Bankkart Lira, market alışverişlerinizde TL Bankkart Lira, QR ile ödemelerinize 100 TL Bankkart Lira verecek.

Kafe ve restoran harcamalarınıza toplamda 100 TL Bankkart Lira, kültür sanat harcamalarınıza 100 TL Bankkart Lira, Bankkart gençliye kültür sanat harcamalarında 100 TL Bankkart Lira, indirimi faizli 2 – 12 taksitli nakit avans, ayın sektörü “kitap ve kırtasiye”, yeni her ek kart başvurunuz için 100 TL, toplamda 300 TL Bankkart Lira, Vatan Bilgisayar’da 2.000 TL indirim ve daha birçok kampanyanın yer aldığını görüyoruz. 

para-cekmek-icin-gittigi-atm-de-7-bin-800-tl-buldu-h1537945386-46bbf2-2


Herkese 2.725 TL!


Ziraat Bankası’ nın hazırlamış olduğu yukarda bahsettiğimiz kampanyalara başvuru yapmak isteyen kişiler internet sitesinde yeterli detayların yer aldığını ifade edebiliriz. Bu bağlamda gerekli şartları sağlayan kişilerin Ziraat Bankası’ nın hazırlamış olduğu kampanyalardan yararlanabileceğini ifade edebiliriz. 


Bankkart’ lılara özel 8 ay İngilizce eğitimi 2.725 TL verileceği Ziraat Bankası’ nın kampanyaları kapsamında hazırlandı. Bu kampanya ile online dil okulunda iki kur İngilizce eğitim+ dört ay konuşma kulübü eğitim paketi 2.725 TL şeklinde geçmektedir. Bu bağlamda hazırlanan İngilizce eğitim kampanyasının detaylarına baktığımız zaman “kampanya 14 Şubat - 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyadan faydalanabilmek için internet sitesinde yer alan link üzerinden başvuru formunu doldurmanız sonrası Online Dil Okulu Eğitim Danışmanları tarafından bilgilendirme amaçlı aranacaksınız. Eğitim içerikleri hakkında tarafınıza bilgilendirme yapıldıktan sonra satın alma işleminiz sırasında kampanya ile  sunulan indirimden faydalanmanız sağlanacaktır.

Bankkart'ınız ile yapacağınız ödemelerinizde Online Dil Okulu'ndan alacağınız 2 Kur İngilizce Eğitim + 4 Ay Konuşma Kulübü (8 Ay Eğitim) paketine %45 indirimle 2.725 TL ödeyerek kayıt yaptırma fırsatından faydalanabilirsiniz. Bankkart'ınızın kredi kartı özelliği ile yapacağınız ödemenizi peşin fiyatına vade farksız 2-9 taksitli olarak gerçekleştirilebilirsiniz.

Kampanyadan faydalanabilmek için  ödeme işleminizin Bankkart Sanal POS'undan  yapılması gerekmektedir. Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak kart sahipleri kampanyadan faydalanabilecektir. Bankkart'a özel indirimli fiyat kredi kartı ve banka kartı özellikli kartlarımıza uygulanacaktır. Kampanyaya peşin ve taksitli yapılan işlemler dahildir.

Online Dil Okulu'nun sertifikasyon süreçleri Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'nce yürütülmektedir. T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Online Dil Okulu kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar” detaylarının yer aldığını ifade edebiliriz. Dolayısı ile başvuru yapacak kişiler koşulları sağladığı takdirde kampanyadan yararlanabilecek.