10 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya Bankkart ile giyim, aksesuar ve ayakkabı sektörlerinde bankkart lira kazanma fırsatı veriliyor. Bu bağlamda kampanyanın detayları araştırılmaya başlandı. İşte detaylar…

Akbank SMS atarak ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu! Başvuru yapanlara 100.000 TL'ye kadar nakit kredi verilecek! Akbank SMS atarak ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu! Başvuru yapanlara 100.000 TL'ye kadar nakit kredi verilecek!

Kampanyadan yararlanmak için son sekiz gün kaldı. 10 – 31 Ocak 2023 tarihleri arsında geçerli olacak Bankkart ile giyim, ayakkabı ve aksesuar sektörlerinde üye iş yerlerinde Bankkart POS’undan tek seferde yapılan 400 TL ve üzeri he alışverişte 30 TL toplamda da 150 TL Bankkart lira verileceği açıklandı. Kampanyanın detayları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. 

Ziraat Bankası’ndan Dev Kampanya Son 8 gün!

Yeni yılın gelmesi ile birlikte birçok bankada çeşitli kampanyalar hazırlanmaya devam ediliyor. Bilhassa hem küresel piyasalarda hem de ulusal piyasalarda hakim olan yüksek enflasyon rakamları ile mücadelenin devam etmesinden kaynaklı hem de vatandaşların merakından kaynaklı bu kampanyalar yakından takip ediliyor. 

Yeni yılda özellikle hem memur hem de emekli maaşlarına %30 oranında zam yapılacağı ve EYT düzenlemesi ile yaklaşık 2,5 milyon kişinin yeniden emekli olmasından kaynaklı bankaların özellikle emekli promosyon kampanyaları yakından takip edildi. Bu bağlamda hem kamu bankalarının hem de özel bankaların üç yıl aynı bankada kalma taahhüdü ve maaşa göre promosyon alacak kişilerin kampanyadan yararlanması açısından araştırımalar detaylı bir şekilde yapıldı. Öte taraftan her bankasının kampanya kısmında yararlanılmak istenen kampanyaya göre detayların yer aldığını ifade edebiliriz. 

Küresel piyasalarda yüksek enflasyon ile mücadele devam ederken aynı zamanda Çin’ de de korona virüs vakalarının hala sürdüğünü ifade edebiliriz. Salgının diğer ülkelere sıçramaması ve yeniden tedarik zincirinde kopmalar meydana gelmemesi için sert tedbirler alınmaya devam ediliyor. 

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarda Bankkart Fırsatı!

Küresel piyasalarda yaşanan genel değerlendirmeden bahsedildi. Dolayısı ile vatandaşlar bankaların hazırlamış olduğu kampanyaların fırsatlarından yararlanmak için detayları öğrenmek istiyor. Ziraat Bankası bankkart kampanyaları kapsamında birçok kampanya hazırlanma devam ediliyor. Bu bağlamda Ziraat Bankası müşterileri mutlu etmeyi sürdürüyor.
10 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında Bankkart ile ayakkabı, aksesuar ve giyim sektörlerindeki üye iş yerlerinde Bankkart POS’ undan tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri her alışverişte 30 TL, toplamda ise 150 TL Bankkart lira verileceği belirtildi. 

Ziraat Bankası’ nın hazırlamış olduğu bu kampanyanın internet sitesinde yer alan şartlarına baktığımız zaman “Kampanya 10 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olup kampanyaya Bankkart Mobil uygulamamızdan veya bankkart.com.tr'den katılım sağlanmalıdır. Bankkart'ınız ile ayakkabı, giyim ve aksesuar sektörlerindeki üye işyerlerimizde Bankkart POS'undan tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri her alışverişinize 30 TL, toplamda 150 TL Bankkart Lira verilecektir.  İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerimizde Bankkart POS'undan yapılması gerekmektedir. E-ticaret işlemleri kampanyaya dahil değildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir. Bankkart Liralar kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerimizin kartlarına anında yüklenecektir. Bankkart Lira kazanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Harcama tutarı için Bankkart'ın kredi kartı ve banka kartı özelliği ile yapılacak işlemler dikkate alınacaktır. Kampanya kapsamında Bankkart Lira verilecek işlemler peşin veya taksitli yapılabilir. Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 150 TL Bankkart Lira kazanabilir. Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir. İptal, iade, Bankkart Lira kullanım işlemleri, nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Karta para yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır. T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir” olduğunu görüyoruz.