Ziraat Bankası hazırlamış olduğu kampanyalarla müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Bu bağlamda sağlıkta 25.000 TL’ ye kadar faizsiz sonradan dört taksit fırsatı sunmaktadır. İşte detaylar…

Ziraat Bankası hazırlamış olduğu kampanyalarla müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Bu bağlamda sağlıkta 25.000 TL’ ye kadar faizsiz sonradan dört taksit fırsatı sunmaktadır. İşte detaylar…


Yeni yılda bankalar hazırlamış oldukları kampanyalar ile gündemde yer almaya devam ederken Ziraat Bankası’ nın sağlıkta 25.000 TL’ ye kadar faizsiz sonradan dört taksit kampanyası gözden kaçmadı. Bu bağlamda vatandaşlar kampanyadan yararlanmak için şartları merak edip araştırmaya başladı. 

Bakanlık Kadınların Finansal Sıkıntısını Gideriyor Bakanlık Kadınların Finansal Sıkıntısını Gideriyor

para-cekmek-icin-gittigi-atm-de-7-bin-800-tl-buldu-h1537945386-46bbf2-1


Ziraat Bankası’ndan Dev Müjde!


2023 yılının ilk günlerinde Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), geçtiğimiz yılın son ayına ait enflasyon rakamlarını açıklamasının ardından memur ve emekli maaşlarına refah payının da eklenmesi ile %30 oranında zam yapılacağı açıklanmıştı. Yapılan zamların ardından gözler bankaların hazırlamış olduğu emekli promosyon kampanyalarına çevrilmişti. Bu bağlamda bankalar en çok promosyon ödemeleri ile gündemde yer aldı. Kampanya kapsamında emekliler maaşa göre promosyon ödemelerinden yararlanabiliyor. 


Küresel piyasalara baktığımız zaman yüksek enflasyon rakamları ile mücadelenin devam ettiğini ifade edebiliriz. Öte taraftan ülkemizde de yüksek enflasyon rakamları ile mücadelenin sürdüğünü belirtebiliriz. Bundan dolayı hayat pahalılığının olduğunu ifade edebiliriz. Bu kapsamda vatandaşlar bankaların kampanyalarını yakından takip edip yararlanmak istiyor.

Hazırlanan kampanyalar yakından takip edilip araştırılmaya devam ediliyor. Bu bağlamda vatandaşlar yararlanmak istedikleri kampanyayı, Ziraat Bankası’ nın internet sitesinde araştırıp detayları öğrenmeye çalışıyor. 


Bankalar bunun ardından hem mevcut kampanyalarda güncelleme yaparak hem de yeni kampanyalar hazırlayarak müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Bu bağlamda Ziraat Bankası’ nın internet sitesinde birçok kampanyanın yer aldığını ifade edebiliriz.  

AnyConv.com__hollanda-da-atm-ye-dokunmadan-qr-kod-ile-para-cekmek-mumkun-olacak_3b0b5


Ziraat Bankası’ nın sağlıkta 25.000 TL’ ye kadar faizsiz sonradan dört taksit kampanyası ile ilgili detaylar internet sitesinde yer aldı. Bu kapsamda, “Sağlık sektöründe faaliyet gösteren iş yerlerinden Bankkart'ın kredi kartı özelliği ile yapılacak yurt içi peşin işlemler sonradan taksitlendirilebilecektir.

250 TL-25.000 TL aralığındaki işlemler en fazla 4 aya kadar faizsiz olarak sonradan taksitlendirilebilecektir. Sonradan taksitlendirme işlemi Bankkart Mobil, Ziraat Mobil, İnternet Şubesi veya Müşteri İletişim Merkezi (0850 258 00 00) aracılığı ile gerçekleştirilebilecektir. Sonradan taksitlendirme talebi alınan bir işlemin ilgili hesap döneminde dönem içi işlemlere girmesi halinde taksitlendirme süreci tamamlanabilmektedir.

Diğer bankaların üye iş yerlerinden gerçekleştirilen işlemlerin Bankamıza aktarılmasında gecikme yaşanması durumunda, dönem içi işlemlere girmemiş taksitlendirme talepleri gerçekleştirilemeyebilecektir. Sonradan taksitlendirmeye yönelik taleplerin durumu dijital kanallarımızdan izlenebilmektedir. Gün sonu işlemleri devam ederken sonradan taksitlendirme işlemleri yapılamamaktadır. Taksitlendirme işlemi, ilgili dönemin hesap kesim tarihinden önce yapılmalıdır” ifadeleri yer aldı.


Sağlıkta 25.000 TL’ ye kadar faizsiz sonradan dört taksit kampanyası ile ilgili olarak internet sitesinde yer alan bilginin devamında “Ekstreleşmiş harcamalar için sonradan taksitlendirme işlemi yapılamamaktadır. Gecikmiş kredi kartı borcunun bulunması durumunda sonradan taksitlendirme işlemi yapılamamaktadır. POS/ÖKC üzerinden gerçekleşen harcamalar (e-ticaret işlemleri dahil) sonradan taksitlendirilebilmektedir.

Taksitlendirilmiş bir işlem için tekrar taksitlendirme talebi alınamamaktadır. Taksitlerin geri ödeme süresi boyunca kredi kartı hesap kesim tarihi değişikliği yapılamamaktadır. Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, kurumsal tahsilat, fatura ödeme ve nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.

Kurumsal kartlar ve Bankkart Ücretsiz ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir. Sonradan taksitlendirme işlemi yalnızca işlemin yapıldığı gün ve Müşteri İletişim Merkezi (0850 258 00 00) aracılığıyla iptal edilebilmektedir. Sonradan taksitlendirilmiş işlemin Müşteri İletişim Merkezi'nden erken kapaması yapılabilmektedir. T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir” yer aldı.