Ziraat Bankası’ndan Faizsiz Kredi Açıklaması! Banka Tarafından 10.000 TL Üzerinde Faizsiz Destek Kredisi

Ziraat Bankası’ndan faizsiz kredi açıklaması yapıldı. Banka tarafından 10 bin lira üzerinde faizsiz destek kredisi imkânı. Sizlerde faizsiz kredi imkânından faydalanmak istiyorsanız Ziraat Bankası üzerinden kredi almak için başvuru yapabilirsiniz. Alınacak kredi ile tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz…

Ülkemizin kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi olarak başvuru yapan kişilere faizsiz kredi imkânı sunuyor. Anında onay verilecek kredi kampanyasında faizli olduğu gibi faizsiz olarak da kredi veriliyor. Ziraat Bankası katılım bankası olmasından dolayı faizsiz kredi destekleri sunuyor.

Faizsiz kredi için başvuru yapıldığında, başvuru sonucu hemen bildiriliyor.  Gelen sonuca göre kredinizi kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi için başvuruda bulunan kişilere, uygun faiz oranları ile krediler hemen kullandırılacak.

Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı! Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı!

Ziraat Bankası başvuruda bulunan kişilere uygun faiz ve katılım bankası üzerinden de uygun kar payı oranları ile kredi kullandırıyor. 10 bin lira ve üzerinde ihtiyacı bulunan kişilere, yeni kampanyalar düzenliyor. Başvurular ise kolay bir şekilde yapılacak. Kendi internet sitesinden yayınlamış olduğu bilgilere göre, 10 bin lira ve üzerinde kredi kullanacak olan kişilere 36 ay vade imkânı tanınıyor. Bunun yanı sıra 3 ay ertelemeli işlem de yapılabilecek. Ziraat Bankası ile Ziraat Katılım Bankası kampanyayı başlatarak başvuruları bekliyor.

Ziraat Bankası yapılan faizsiz destek kredisi için başvuru yapıldığında, sonuç başvuru sahibine hemen bildiriliyor. Gerçekleştirilen işlemler Ziraat Katılım Bankası olarak da aynı sistem üzerinden işliyor. Katılım bankası üzerinden yapılacak başvurularda faizsiz kredi imkânı tanınırken, aynı zamanda 36 ay vade imkânı sunuluyor. 3 aylık erteleme fırsatı ayrıca sunuluyor. 10 bin liradan 100 bin liraya kadar faizsiz helal kredi kullanabilirsiniz.

Faizsiz Kredide Başvuru Nasıl Yapılacak?

Kredi başvurusunda bulunacak kişilerin, bankaların belirtikleri şartları sağlamaları durumunda onay alabilecek. TC vatandaşı olan ve 18 yaşın üstünde olan kişilerin ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunması için sigorta primlerinin ödenmesi gerekir. Emekli olan vatandaşların ise kredi sicilinin temiz olması kara listede bulunmaması gerekir. Alınacak olan krediler 36 ay vadeli olarak kullanılabilecek.