04 – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında Ziraat Bankası’ nın hazırlamış olduğu kampanya dikkat çekti. Kampanyada herkese 2.000 TL Bankkart fırsatı sunulacağı açıklandı. Kampanyanın detayları merak konusu oldu. İşte detaylar…

04 – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında Ziraat Bankası’ nın hazırlamış olduğu kampanya dikkat çekti. Kampanyada herkese 2.000 TL Bankkart fırsatı sunulacağı açıklandı. Kampanyanın detayları merak konusu oldu. İşte detaylar…


Bankalar özellikle yeni yılda hem kendi müşterilerini hem de yeni müşterileri memnun etmek için kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. bu bağlamda Türkiye’ nin en eski kamu bankası olan Ziraat Bankası’ nın kampanyaları da binlerce kişi tarafından yakından takip ediliyor. Şubat ayı içerisinde geçerli olacak kampanya kapsamında 2.000 TL Bankkart verileceği belirtildi. 

ziraat-bankasi-siirt-subesine-9-personel-alinacak_cd6f6


Ziraat Bankası’ndan Şubat Ayı Fırsatı!


Hem küresel piyasalarda hem de ulusal piyasalarda yüksek enflasyon ile mücadele devam ediyor. Bundan dolayı hemen hemen her sektörde zamların zaman içerisinde yapılması mevcut durumu göstermektedir.

Bu bağlamda hayat pahalılığının da hemen hemen her sektörde kendini hissettirdiğini ifade edebiliriz. Vatandaşlar bundan dolayı nasıl ki marketlerdeki fırsatları yakından takip ediyorsa aynı zamanda bankaların hazırlamış olduğu kampanyaları da araştırmaktadır. Hazırlanan kampanyalar yakından takip edilip isteyen kişiler başvuru yapabiliyor. 


Türkiye’ nin en eski kamu bankası olan Ziraat Bankası güvenirliği açısından da vatandaşlardan tam puan alan bankalar arasında yer aldığını ifade edebiliriz. Bu bağlamda son zamanlarda özellikle yılbaşından sonra birbirinden güzel kampanyalar hazırlayan Ziraat Bankası gündemde yer alıyor. Hazırlanmış olan kampanyanın detayları merak konusu oldu. 

sg-5


Herkese 2.000 TL Bankkart Lira!


Ziraat Bankası’ nın hazırlamış olduğu kampanyanın detayları vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Bankkar ile TatilBudur’ da bir defada yapılacak 7.500 TL – 12.499 TL arasındaki taksitli/peşin alışverişlerde 750 TL Bankkart Lira, 12.500 TL – 19.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişlerde 1.250 TL bankkart lira, 20.00 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişlerde 2.000 TL Bankkart Lira verilecektir. 


4 Şubat – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyanın detaylar Ziraat Bankası’nın internet sitesinde yer aldı. Bu bağlamda kampanyanın şartları, “Kampanyaya Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr web sitesinden veya SMS ile katılım sağlayabilirsiniz.

SMS ile kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan TATILBUDUR yazıp 4757'ye SMS gönderebilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. Kazanılan Bankkart Liralar 7 Mart 2023 tarihinde yüklenecek olup, 10 Nisan 2023 tarihine kadar kullanılabilir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 11 Nisan 2023 tarihinde geri alınacaktır. Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 2.000 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Eski Başkan Donald Trump’tan Hakkında Soruşturma Yürüten Savcıya: “Radikal Deli Bombacı” Eski Başkan Donald Trump’tan Hakkında Soruşturma Yürüten Savcıya: “Radikal Deli Bombacı”

Uçak bileti alımları Bankkart Lira kampanyasına dahil değildir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir. Kampanya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar için geçerlidir. Ön provizyon işlemleri, Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ile yapılan işlemler ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır. T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve TatilBudur kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar” şeklinde olduğunu belirtebiliriz. 


Şubat ayının son gününe kadar başvuruyu yapan kişiler bankanın hazırlamış olduğu kampanyadan yararlanabilecek. Bu bağlamda söz konusu kampanyanın detaylar internette yer alan şekildedir. Ziraat Bankası’ nın hazırlamış olduğu kampanyalar vatandaşlar tarafından takip edilip araştırılmaya devam ediliyor. Vatandaşlar kampanyalardan yararlanmak için bankanın sitesine girip gerekli bilgilere burada ulaşabilir. Gerekli bilgiler elde ettikten sonra başvuru yapılabilir.