Türkiye'nin önde gelen Kamu Bankaları Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan emeklilere büyük müjde geldi!

Ekim ayı bitmeden emeklilere yönelik emekli maaş promosyon kampanyaları güncellendi. Bilindiği üzere emekliler maaşlarını 3 yıl boyunca aynı bankadan alacaklarına dair taahhüt vermeleri halinde promosyon ödemesinden yararlanabiliyorlar. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'ta emekli promosyon tutarları arttı! Ziraat, Vakıf, Halkbank emeklilere ödenecek promosyon ödemesinin detayları netleşti.

Emeklilere Ekim ayı içerisinde büyük promosyon müjdesi üç büyük kamu bankasından geldi! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank emeklilere ödeyecekleri promosyon tutarlarında artışa gitti. Emekli promosyon kampanyaları SGK ile bankalar arasında yapılan anlaşmalar çerçevesinde yıllardır devam ediyor. Bu yıl artan enflasyon ve kur baskısı nedeniyle özel bankalar öncülüğünde kampanyalar güncellenmiş ve emeklilere 10 bin TL - 15 bin TL seviyelerinde promosyon ödenmeye başlamıştı. Kamu bankaları da bu furyaya katıldı ve promosyon kampanyalarındaki tutarları güncelledi. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbankası emekliye ne kadar promosyon ödemesi veriyor? Sorusunun yanıtı araştırılıyor. 

Ziraat Bankası Emekli Promosyon Kampanyası Güncellendi

Maaşını üç yıl boyunca Ziraat Bankası’ndan alacağına dair taahhüt veren emeklilere, Ziraat Bankası’nın vereceği promosyon miktarı belli oldu. Maaş aralıklarına göre Ziraat Bankası’nın yapacağı promosyon ödemeleri şu şekilde:

1.500 TL Altında Maaş Alanlara: 750 TL
1.500 – 2.500 TL Arası Maaş Alanlara: 1000 TL
2.500 TL ve Üzerinde Maaş Alanlara: 1250 TL

Vakıfbank Emekli Promosyon Kampanyası

Vakıfbank'tan da promosyon kampanyaları için güncelleme müjdesi geldi. Ziraat ve Halkbank gibi Vakıfbank'ta harekete geçerek 3 yıl boyunca maaşını bankasından alma sözü veren ve taahhüt imzalayan tüm emekli müşterilerine özel yeni, aşağıda yazılı tutarlarda promosyon ödemesi yapacağını duyurdu:

Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak! Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak!

1.500 TL Altında Maaş Alanlara: 750 TL
1.500 – 2.500 TL Arası Maaş Alanlara: 1000 TL
2.500 TL ve Üzerinde Maaş Alanlara: 1250 TL

Halkbank Emekli Promosyon Kampanyası 

Tıpkı Ziraat Bankası gibi Halkbank'ta emekli promosyon kampanyasında güncelleme ve artışa gitti. Daha önce 500 TL olarak ödenen promosyon tutarı 750 TL'ye yükseltildi. Emekli aylığını 3 yıl boyunca Halkbank'tan alma sözü veren tüm emekliler 750 TL, 1000 TL ve 1250 TL promosyon ödemesinden yararlanabilecekler.