Merve Oflaz kasık dekoltesi ortalığı karıştırdı. Sevgilisine gönderme yaptı Merve Oflaz 'bak neler kaybettin'^dedirtirken kadim dostu ise 'bu ülkeye fazlasın' yorumunu yaptı

2008 Survivor birincisi Merve Oflaz geçtiğimiz akşam katıldığı bir defileden adeta eski sevgilisine gönderme yaparak 'neler kaybettin bir bak' dedirtti. Merve Oflaz kasık dekoltesi gündeme çıktı! Ne gögüğs ne popo bu kere de kasık dekoltesi akımına Merve Oflaz'da uydu.

Geçtiğimiz günlerde sevgilisinden ayrıldığı öğrenilen Merve Oflaz yeşil kasık dekolteli pantalonu ile sosyal medyayı yıktı. Kıvıra kıvıra yürümesi sosyal medyayı adeta ikiye böldü. Ancak öyle bir kişi vardı ki Merve Oflaz'ın kıyafetine yapılan yorumlara bir yerden girdi diğerinden çıktı.

Arka Sokaklar döneminde oyunculupğunu konuşturan Merve Oflaz2ın son paylaşımı olay oldu. Fiziğinin güzelliği zaten bilinen Merve Oflaz, dün akşam ki defileye adeta çıplak geldi yorumlarını yaptırırken, kadim Dostu Hande Sarıoğlu öyle bir patladı ki! 

Merve Oflaz'ın yeşil pantalonuna yapılan bir yorum ile adeta çileden çıkan Hande Sarıoğlu  ‘Az kalsın ön bölgesi görünecek, edepsizlik’ yorumuna ateş püskürdü. 

@hndsar kullanıcı adı ile Instagramda çok sayıda takipçisi bulunan Hande Sarıoğlu Merve Oflaz'a yapılan çıplak yorumlarına çok sinirlendi ve

Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da

 💥“Sen gösterme, erkekler her yerini açsın kasık adonis kasına kadar, görünce bütün kadınlar aaaoo baooo vaoooo bayılsınlar, kadın görünce haa huuu, hadi ordan, kadın olarak bu ülkeye hep fazla geldik, fazla gelmeye devam edeceğiz” yorumunu yapıştırıverdi. 

Merve Oflaz'ın yeşil pantalonlu haline gelen yorumlarda eski sevgilisine gönderme yaptığı bile ima edildi ve eski sevgilisine kıyafetiyle cevap verdiği söylendi.

'Ne kaybettiğine dön bak, ayrılınca açıldı saçıldı' yorumlarına maruz kalan Merve Oflaz sessizliğini korurken, ünlü ismin de o güzel hali sosyal medyanın diline düşmesi gündemi şu  sıralar ortalığı karıştırdı.