10 Mart 2022 İstanbul'da İETT otobüsleri çalışıyor mu? Bugün İstanbul'da toplu taşıma çalışıyor mu? Minibüs ve otobüs var mı?

İstanbul'da beklenen yoğun kar yağışı Bugün itibarıyla etkili olmaya başladı. Güne beyaz örtü ile uyanan İstanbullular işe gitmek için hangi Toplu taşıma araçlarını kullanabileceklerini merak ediyor. Sabah saatlerinden itibaren vatandaşlar arama motorunda yoğun bir şekilde İstanbul'da bugün İETT otobüsleri çalışıyor mu sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki, 10 Mart 2022 İstanbul'da İETT otobüsleri çalışıyor mu? İstanbul'da bugün minibüs var mı?

Türkiye'de forma giymiş ünlü futbolculardan hangisi ülkesinin A milli formasıyla daha fazla maça çıkmıştır? Türkiye'de forma giymiş ünlü futbolculardan hangisi ülkesinin A milli formasıyla daha fazla maça çıkmıştır?

10 Mart İstanbul'da otobüsleri çalışıyor mu? İstanbul'da bugün minibüs var mı? İstanbul'da kar yağışında otobüs ve minibüsler var mı yok mu? Günlerdir uyarıları yapılan yoğun kar yağışı Bugünden itibaren İstanbul'da etkili olmaya başladı. İstanbul Valiliği dün bir takım önlemler almış kar yağışı nedeniyle oluşabilecek olumsuzluklara karşı trafiğe yeni düzenlemeler getirmişti nokta vatandaşlar ise Sabah saatlerinde işlerine gidebilmek ya da gitmek istedikleri yere ulaşabilmek için toplu taşıma araçlarını araştırmaya başladı. Peki İstanbul'da bugün toplu taşıma çalışıyor mu? İstanbul'da İETT otobüsleri çalışıyor mu minibüs var mı?

İstanbul'da İETT otobüsleri bugün çalışıyor mu?

Sibirya üzerinden gelen soğuk hava dalgası ile birlikte kar yağışının da etkili olduğu İstanbul'da toplu taşıma araçlarının durumu merak ediliyor. Kent genelinde İETT otobüsleri ve minibüsler vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor. Ancak olumsuz hava koşulları nedeniyle İETT otobüs seferlerinde aksamalar yaşanabiliyor. Minibüslerde bugün yasak değil yollarda yolcu almaya devam ediyorlar.

İstanbul'da Metro ve Marmaray saat kaça kadar açık?

İstanbul'da yaşayan vatandaşlar aynı zamanda Metro ve Marmaray saat kaça kadar açık sorusuna da yanıt arıyor. Marmaray ve Metro yolcu taşımaya devam ediyor gece saat 02.00’ye kadar hizmet verecek. 13 Mart gecesine kadar Marmaray ve Metro seferleri uzatıldı.