Astroloji uzmanları tarafından 13 Aralık burç yorumları açıklandı. Peki, 13 Aralık burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Güneş ve Mars etkileşiminin sonuçları neler olacak? Aşk, sağlık ve parasal konularda burçları neler bekliyor? İşte det

Fırat Ögeday müzik dünyasına adım attı Fırat Ögeday müzik dünyasına adım attı
Astroloji uzmanları tarafından 13 Aralık burç yorumları açıklandı. Peki, 13 Aralık burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Güneş ve Mars etkileşiminin sonuçları neler olacak? Aşk, sağlık ve parasal konularda burçları neler bekliyor? İşte detaylar…

13 Aralık 2020 pazar burç yorumları!

Aralık ayının ikinci yarısında gökyüzündeki gezegen hareketlerinin etkisi artmaya başlıyor. 14 Aralık’ta meydana gelecek olan Güneş Tutulması öncesinde kısa süreli bir geçiş dönemi içerisine girmiş bulunuyoruz. Cuma gününden itibaren tüm hafta sonu boyunca Güneş ve Mars arasında meydana gelen açının etkileriyle karşılaşacağız. Lakin, Ay’ın farklı burçlar üzerindeki yolculuğunun etkilerini daha yoğun bir şekilde hissedebiliriz. Haftaya Başak burcu ile giriş yapan Ay, hemen akabinde ise Terazi burcuna doğru ilerlemeye başlamıştı. Özellikle odaklanma problemlerinin meydana gelmesinde etkili olan bu hareket erteleme hastalığına tutulmanıza neden oldu. İşlerinizi ertelemek için farklı bahanelerin arkasına sığınmış olabilirsiniz. Rutin düzenin getirdiği ruhsal bunalımın etkileriyle iç dünyanıza yönelmek isteyebilirsiniz.

Hafta boyunca süren Ay’ın Başak burcunda olmasının etkileri nihayet sona eriyor. Güneş’in devreye girmesiyle birlikte yeniden çalışma motivasyonunuzu yükseltmeye başlayacaksınız. Ertelediğiniz işlerinize odaklanarak zamanı en iyi ve verimli şekilde kullanmanın yollarını aramak isteyebilirsiniz. 13 Aralık Cumartesi günü Ay’ın Akrep burcuna geçtiğini görüyoruz. Hayatınız üzerinizdeki en önemli etkileri parasal konular etrafında şekillenecektir. Yaratıcılığınızın artmaya başladığını hissedeceğiniz bu süreçte ikili ilişkilerinizde de önemli yollar katetme fırsatı yakalacaksınız. Duygularınızı daha açık ve net ifadelerle karşınızdaki kişiye yansıtmak isteyebilirsiniz. Lakin, aceleci davranmamanız gerekiyor. Hoşlandığınız insana karşı sabırlı davranışlar sergilemeniz gereken önemli bir eşikte bulunabilirsiniz. Özellikle duygularınızın tek taraflı olması halinde derin hayal kırıklığı yaşama tehlikesiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Bu nedenle duygularınızı kontrol altında tutmaya özen göstererek hareket etmeniz gerekiyor. Aksi takdir de cesaret dolu adımlarınız pişmanlıkla sonuçlanabilir.

Merakla takip edilen 13 Aralık burç yorumlarını sizler için hazırladık. Toprak grubu burçları Başak, Oğlak ve Boğa cephesidende Güneş ve Mars etkileşiminin yansımaları ortaya çıkıyor. Enerjinizin yükselmesi nedeniyle yaşam sevinciniz de artmaya başlayacaktır. Elinizdekilerin kıymetini daha fazla anlamaya başlayacaksınız. Bu durum çalışma motivasyonunuz ve gelecek planlamalarınız için altın değerinde olacaktır. 14 Aralık’ta ise asıl değişim ve dönüşüm sürecinin fitilini ateşlemeye başlayacaksınız. Başak burçları çalışma tempolarını yükseltmek için birlikte çalıştıkları insanlarla görüşme içerisinde olabilir. Parasal konulardaki tutkularınız artmaya başladığı için daha fazla çalışmak isteyebilirsiniz. Lakin, bu süreçte duygularınızı görmezden gelmemeye çalışmalısınız. Aile içi ilişkilerinizde ise yepyeni bir dönem başlatma imkanına sahip olacaksınız. Geçmişteki kırgınlık ve kızgınlıkları bir kenara bırakmaya hevesli olacaksınız. Aile bireylerinize karşı daha sevecen davranmaya başlamak isteyebilirsiniz. Boğa burçları için ruhsal açıdan zorluk yaşadıkları, kabuklarına çekilme ihtiyacı hissedecekleri bir dönem yaşanabilir. Bu süreçte kendinizi yalnız hissetmeye başlayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizi sorgulamak ve yeni ilişkiler kurmak için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Su grubu burçları Balık, Akrep ve Yengeç açısından ise finansal konuların öne çıktığı bir gün yaşanacaktır.

Günlük burç yorumlarına göre duygularını ifade etmekte yaşadıkları problemler yüzünden stresli anlarla karşılaşabilirler. Balık burçlarının eğitim alanındaki faaliyetleri artmaya başlıyor. Kişisel gelişim sağlayabileceğiniz alanlara olan ilginiz yükselişe geçiyor. Hayatınızda belli bir düzen ve istikrar kurmak için cesaret gerektiren hamleler de bulunmak isteyebilirsiniz. Yengeç burçları açısından mesleklerini sorgulayacakları bir gün yaşanabilir. Farklı bir alanda çalışmak, gerçekten mutlu olacakları iş alanlarına yönelmek gibi isteklerini yüksek sesle söylemek isteyebilirler. Aile hayatı içerisindeki sorunlara karşı dikkatli davranmaları gerekebilir.

13 Aralık 2020 Pazar KOÇ Burç Yorumu:
İsteklerinizde artış, sizi mantıklı hareket etmeye zorluyor.Duygularınızda ısrarcı davranmaktan vazgeçmemelisiniz. Yatırımlarınızla ilgili olumlu gelişmelerin, coşkularının artmasına neden olurken, kişiliğinizle ilgili kendinizi yenilemek isteyeceksiniz. Düşüncelerinizde farklı gelişimler söz konusu olacak.Hareketli yapınız kazalara neden olabilir.

13 Aralık 2020 Pazar BOĞA Burç Yorumu:
Ele aldığınız konular üzerinde sistemli bir şekilde düşünmekten kendinizi yorabilirsiniz. Birçok sorumluluk sizi bekliyor. Prensipleriniz konusunda taviz vermediğiniz gibi, bilgilerinizi yenileme ihtiyacı içindesiniz. Ay, kombinasyon burcunuz Oğlak'ta ilerlediği için, karamsar tavırlarınızı göz dolduracak ve çevrenizi biraz sıkacaktır.

13 Aralık 2020 Pazar İKİZLER Burç Yorumu:
Bugün, bir program dahilinde hareket etmelisiniz. Kendinize ait bazı gizli hesaplarınız olabilir Fakat uzun vade de, sonuçların değişeceğini düşünerek, kısa vade çözümlerden faydalanmalısınız. Bazı olayları yeniden yapılandırmak isteseniz de, şimdilik beklemeyi yeğlemelisiniz. Strese bağlı baş ağrılarınız olabilir.

13 Aralık 2020 Pazar YENGEÇ Burç Yorumu:
Sosyal ve kişisel ilişkilerinizde duygusal karmaşalar yaşayabiliyorsunuz. Yaşamınızla ilgili çözülmesi gereken olayları beklentiye almakla, kendinize zarar veriyorsunuz. Bugün, duygusal anlamda kendinize toleranslı olmalısınız.Geçmişte yaşadığınız olayların sizi değiştirmesine izin vermekle, hata ediyorsunuz.

13 Aralık 2020 Pazar ASLAN Burç Yorumu:
Maddi konulara yaklaşımınız, kişisel olayların karmaşası içinde gelişiyor.Özgürlüğünüzü kısıtlayacak olaylardan uzaklaşmak isteseniz de gerçekler sizi üzebiliyor. Bugün, sağlığınızla daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sıkı çalışmanız sonucunda, bünyenizde bir takım enerji düşüklüğü hissedeceksiniz.

13 Aralık 2020 Pazar BAŞAK Burç Yorumu:
Aşka yaklaşım tarzınızda bazı belirsizlikler olabilir. Uzun süredir beklentilerinizin karşılıksız kalması, sabrınızı zorladığı için, artık bir takım olaylara kesin çözüm getirmek istiyorsunuz. Duygularınızdaki eski coşkuyu aradığınız günler var. Bugün, olayları çok fazla abartmadan , geçiştirmelisiniz. Sezgilerinizin çok güçlü olduğu bir gün.

13 Aralık 2020 Pazar TERAZİ Burç Yorumu:
Aile içi duygusallığını ön planda olduğu bir gün. Onların sorunlarına kayıtsız kalamadığınız için, bazı konularda destek vermek zorunda kalacaksınız. Çevrenizde mutsuz kişi görmeye tahammülünüz yok.Para hareketinizi, çevresel ilişkileriniz belirliyor. Bugün, olaylara yaklaşım tarzınızı kendiniz belirlemelisiniz.

13 Aralık 2020 Pazar AKREP Burç Yorumu:
İletişim konusunda, kendinizden başka hiç kimseye güvenmek istemiyorsunuz. Bugün, içsel kararlarınızda belli bir sağlamlık ve otorite söz konusu. Duygusal bağlarınızı güçlü tutarken, sağlıklı bir mantık üretmek istiyorsunuz. Yakın dostlarınızla bir araya gelecek ve olaylara sakin bir şekilde yaklaşıyorsunuz.

13 Aralık 2020 Pazar YAY Burç Yorumu:
Maddi konulara temkinli ve karamsar yaklaşmanız yüzünden, belirsizlik yaşıyorsunuz. Bugün çalışma hayatınızla ilgili yeniliklere ihtiyaç duyabilirsiniz fakat birtakım engellemeler yüzünden olayların seyri değişebiliyor.Kendinizi ispat etmek için, fazla çaba sarf etmek istemiyorsunuz. Ayaklarınızı üşütmemelisiniz, karın ağrılarınız olabilir.

13 Aralık 2020 Pazar OĞLAK Burç Yorumu:
Ay burcunuzda ilerlerken, güvenli ilişkileri tercih ediyorsunuz. Bugün, enerjinizde eksiklikler hissedebiliyorsunuz. Karşılıklı ilişkilerinizde geçmişten kaynaklanan sorunlar olabilir. Bazı şeyleri açıklığa kavuşturmak isteyebilirsiniz. Gizemli davranmaktan vazgeçerseniz, olaylar kısa sürede çözüme kavuşacak.

13 Aralık 2020 Pazar KOVA Burç Yorumu:
Bilinçaltınızda gelişen olaylara hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Yoğun duygular içindesiniz. Enerjinizi farklı bir şekilde kullanmalısınız. Yaptığınız işlerde zamana ihtiyacınız var fakat siz, her şeyi kısa bir süreye sığdırmak istiyorsunuz. Bağlantılarınızı akıllıca yaptığınız zaman, sonuca yaklaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

13 Aralık 2020 Pazar BALIK Burç Yorumu:
Duygularınıza belli bir disiplin getirebilirsiniz. İçsel savaşlarınıza son vermek isteseniz de, bazı olayların etkisinde çok fazla kaldığınız için, gelişen durumlara çok kolay alışamıyorsunuz. Kendinizi yargılarken, başkalarınız da kolayca suçlayabiliyorsunuz. Dolaşım sisteminizle ilgili problemler söz konusu olacaktır.