Cübbeli Ahmet Hoca Mart ayı Bela ayı diyerek çok önemli uyarılarda bulundu. 15 Mart tarihi için açıklama yapan Cübbeli Ahmet Hoca lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü, herkes için Mart ayının sıkıntılı geçeceğini dile getirdi. Peki, 15 Mart'ta ne olacak? 15 Mart Salıyı çarşambaya bağlayan gece ne yapmalı?

Volkswagen Caddy'i Bu Fiyata Son Görüşünüz! Otomobilin Güncel Fiyatları Dikkat Çekiyor! Volkswagen Caddy'i Bu Fiyata Son Görüşünüz! Otomobilin Güncel Fiyatları Dikkat Çekiyor!

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü 15 Mart günü için uyarılarda bulundu. Mart ayının ilk çarşambası unda dünyayı büyük felaketlerin beklediğini iddiaları sonrasında İstanbul depremi akıllara gelirken bu konuda açıklama yapan Cübbeli Ahmet, 15 Mart'ta ne olacak sorusuna da yanıt verdi. Peki 15 Mart'ta ne olacak? 15 Mart'ta Taş mı yağacak?

15 Mart'ta ne olacak?

Cübbeli Ahmet Hoca, Mart ayının Bela ayı olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı:

*Ulemâ buyurmuşlar ki, mart ayının ilk çarşambası, bu da Rumî takvime göre 12 gün sonra girdiğinden, 15 Mart Salı gününü çarşambaya bağlayan akşam agâh (bilgili haberdar) olmamız gerek. Akşamı kılın sünneti kılın tesbihleri çekin bu zikirleri okuyun.

*Gafillerden olmayalım. Mart ayı biraz sıkıntılıdır. Tehlike ve belalardan sakınmak için sürekli zikirle teyakkuzda olmak lazım. Belalar yağıyor! Şu lezbiyenlik, eşcinsellik işlerinden taş yağmak üzere, taş... Sahih hadisler buna işaret ediyor. 15 büyük günah bu toplumda alenen işleniyor. Belalar gelecek... Bu yüzden kıtlık olacak mı, kuraklık olacak mı diye sorma".

15 Mart'ta İstanbul’da Deprem mi olacak?

Peş peşe gelen bu açıklamalar sonrasında vatandaşlar ise 15 Mart'ta büyük İstanbul depremi olacak mı sorusunun yanıtını da merak etmeye başladı. Bu konuda bir tahmin yürütmek ya da tarih vermek mümkün değil. Uzmanlar da Zaten yaptıkları uyarılarda depremin net tarihini vermeyin imkansız olduğunu söylüyor. Sosyal medyada yapılan paylaşımlar vatandaşlara korku salarken 15 Mart gecesi vatandaşların büyük çoğunluğu İstanbul'da sokaklarda olmayı düşünüyor.