A101 Ayçiçek yağı fiyatları indirimi geldi. Bugün aktüel ürünler kampanyası günü karşılayan A101 market resmen çıldırdı. Depolardaki Ayçiçek yağlarını çıkardı, fiyatlarını neredeyse yere çekti. A101 market önünde izdiham çıkacak. Peki, son güncel Ayçiçek yağı fiyatları ne kadar? A101 Ayçiçek yağı indirimli fiyatları kaç TL? A101 5 LT Ayçiçek yağı fiyatları ve detaylar haberimizde…

A101 ÇILDIRDI! Tüm depolar boşaldı, Ayçiçek yağı fiyatları indirimi geldi! 5 LT Ayçiçek yağı fiyatları nefes aldıracak! Artan enflasyon ve ardından başlayan Rusya Ukrayna Savaşı ile birlikte Ayçiçek yağı fiyatları resmen zam rekoru kırmaya devam ediyor. Vatandaşlar ise hayat pahalılığı içerisinde geçinmenin nasıl olacağını kara kara düşünüyor. Maaşlar Ocak ayında zamlandı ancak zam enflasyon karşısında eriyip tuzla buz oldu. Türkiye'de birçok Market Ayçiçek yağı fiyatlarına zam yaparken Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan iddialar sonrasında mı vatandaşlığa de marketleri Akın etmişti. A101 market fahiş fiyatı yapan yükselten stokçuluk yapan marketlere inat bugün Müjdeli haberi verdi. A101 marketler zinciri Ramazan ayı öncesinde adet adeta vatandaşların bütçesine hitap edecek dev bir indirime imza atıyor. A101 market Ayçiçek yağı fiyatları adeta dibe çekildi. Her geçen gün de düştükçe düşüyor.

Tarım Ülkesi Türkiye'de Ayçiçek yağı krizi yaşanıyor. Özellikle pandemi sürecinde fiyatı rekor seviyeye ulaşan Ayçiçek yağı fiyatları arttıkça artıyor. Savaşı'nda başlaması ile birlikte Rusya'dan ve Ukrayna'dan Türkiye'ye gemilerin ulaşmaması yağ fiyatlarının daha da arttırdı. Ortaya atılan spekülasyonlar nedeniyle geçtiğimiz haftalarda marketlerde adeta Ayçiçek yağı izdihamı oluştu. Marketlerde vatandaşlar birbirini ezerken bazı marketlerin ise Ayçiçek yağı fiyatlarını raflarda reyonlarda arttırdığı aynı zamanda vatandaşlar alırken depolara götürdüğü haberleri de geldi. Hemen ardından hükümetten açıklamalar yapılarak Ayçiçek yağı stoklarında bir sorun olmadığı tedarik zincirinde de sorunların çözüldüğü bildirildi. Bu açıklamalar sonrasında Ayçiçek yağı fiyatları düşecek derken yine zam üstüne zam gelmeye devam etti. Ancak A101 market vatandaşların bütçesini düşünerek 5 litre Ayçiçek yağı fiyatlarını indirdi. Peki, güncel yeni Ayçiçek yağı fiyatları ne kadar? 17 Mart Ayçiçek yağı fiyatları kaç TL? A101 5 litre Ayçiçek yağı ne kadar?

a101-cildirdi-tum-depolar-bosaldi-aycicek-yagi-fiyatlari-indirimi-geldi-5-lt-aycicek-yagi-fiyatl-1

A101 rafları boşaltıyor

Ramazan ayı öncesinde yeni bir kampanyaya daha imza atan A101 market rafları boşaltmaya karardı. Özellikle vatandaşların beklediği Ayçiçek yağı fiyatları indirimi yapan A101 market 5 litre ve 2 litrelik Ayçiçek yağı indirimi yaptı. A101 market 17 Mart 2022 ayçiçek yağı fiyatları şöyle oldu; Sırma 2 LT ayçiçek yağı 89,50 TL, Abalı 2 LT ayçiçek yağı 89,50 TL, Orkide 2 LT ayçiçek yağı 89,50 TL, Vera ayçiçek yağı 5 LT 148,50 TL, Sırma ayçiçek yağı 5 LT 165 TL, biryağ 5 LT ayçiçek yağı yüz 64,90 TL fiyatı ile satışa çıktı.

Gözden kaçırmayın

"Batan Geminin Malları" Denildi 243 Arazi Satışa Çıkartıldı! Okuduklarınıza Gördüklerinize İnanamayacaksınız! "Batan Geminin Malları" Denildi 243 Arazi Satışa Çıkartıldı! Okuduklarınıza Gördüklerinize İnanamayacaksınız!

a101-cildirdi-tum-depolar-bosaldi-aycicek-yagi-fiyatlari-indirimi-geldi-5-lt-aycicek-yagi-fiyatl-3

A101 indirimi bugün başladı

A101 indirimi Türkiye genelinde bulunan bütün marketlerde bugün itibariyle başladı. Ayçiçek yağı fiyatları indirimi yapan A101 market Ramazan Bayramı öncesinde vatandaşlara rahat bir nefes aldırmak istiyor. Bu nedenle hem reyonlarda bulunan hem de depolarda bulunan ürünlerin fiyatları adeta dibe çekildi. Peki, A101 Ayçiçek yağı fiyatları daha da düşer mi? Ayçiçek yağı fiyatları düşer mi artar mı konusunda düşüncelerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz...