AKP Yalan Üretim Merkezi Animasyon Filmini Sildi!

AKP "yalan üretim merkezi" adlı dalga konusu olan videosunu sildi!

Gündem 07.05.2021 - 16:21 07.05.2021 - 16:21 Ece Sahan

Ak Parti dün yayınladığı ve yayınlar yayılmaz gündem olan "Yalan Üretim Merkezi" adlı videosunu kaldırdı. Akp Kılıçdaroğlu ve Öztrak'ı hedef almak isterken dalga konusu olduğu videosunu sessiz sedasız kaldırmak zorunda kaldı.

AKP, anal muhalefet partisi CHP ve Parti sözcüsü Faik Öztrak'ı hedef aldığı ancak hem videosu hemde paylaşım şekli ve cümlemesi ile adeta bir reklam  felaketi olduğu çizgi filmini silmek zorunda kaldı.  

AKP alay konusu olduğu çizgi film videosunu tüm sosyal medya hesaplarından silindi.  AKP'nin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak'ı hedef aldığı ve 128 milyar doları hatırlattığı ve alay konusu olduğu "Yalan Üretim Merkezi"  çizgi film videosu silindi.

AKP'nin bu videosu alay konusu olduktan sonra parti içinde tartışmalara neden oldu. Video "Devamı gelecek..." şeklinde bitsede animasyon sosyal medyada kullanıcılar tarafından alay konusu olunda silindi.

AKP Parti Genel Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ, animasyonun silinmesinin ardından "Siyasette seviyeli muhalefetin oluşması için AK Parti olarak bir adım attık. Siyasette yalanın ulaştığı boyuta dikkat çektik. Maksat hasıl oldu.Bundan sonrasında da bilgi ve belgeye dayalı, seviyenin korunduğu, aziz milletimize sadece gerçeklerle konuşacakları bir zemin istiyoruz. Çünkü biz sadece gerçeklerle konuşuyoruz." açıklamasında bulundu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@