Başrollerini Demet Akbağ ve Evrim Alasya'nın paylaştığı Akrep dizisinden kötü haber geldi. Yayınlanan son bölümde oldukça düşük reyting alan dizi final kararı aldı. Peki Akrep ne zaman final yapacak? İşte detaylar..

İrfan Şahin'in yapımcılığını üstlendiği, Gökçen Usta’nın yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı Akrep dizisi 22 Nisan Perşembe günü 19. bölümü ile izleyici ile buluştu. Yayınlanan son bölümün reytingleri ise şok etti. Zaten hiç bir zaman yüksek reyting alamayan dizi son bölüm ile tamamen çakıldı. Dizi Total'de 39.olurken, AB’de 64. ve ABC1’de ise 41. sırada yer alabildi.

Başrollerini Demet Akbağ ve Evrim Alasya'nın paylaştığı ve kadrosunda Yusuf Çim, Müge Su Şahin, Esila Umut gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi  başlangıçta kemik bir izleyici oluşturmayı başlamıştı. Fakat gün değiştirip cumadan perşembeye alındıktan sonra reytingleri düşüş yaşandı. Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Kıbrıs'ın başlamasından sonra ise reytinglerde dibi gördü.

Akrep Final Yapıyor!

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!


Star TV'nin büyük umutlarla başlattığı Akrep dizisi güçlü kadrosuna ve farklı konusuna rağmen reytinglerde hüsrana uğradı. Bekleneni karşılayamayan Akrep dizisi final yapma kararı aldı. Yapımın toplam 26. bölümlük anlaşması olduğu biliniyor. Bu nedenle dizi bu zamana kadar devam edebildi. Çünkü düşük reytingli dizilere hiç şans verilmeyerek 10 bölüm bile göremeden final yaptırılıyor.

Akrep ne zaman final yapacak?

Sezon sonuna doğru gelinirken diziler birer birer final tarihini açıklamaya başladı. Akrep dizisi başlangıçta 26. bölümlük anlaşma yaptığı için devam ediyor.  Şu ana kadar toplam 19 bölüm yayınlanan dizi 26. bölüm sonunda final yaparak ekranlara veda etmesi planlanıyor.