Ebru Gündeş ve Hadise arasındaki kavgada ünlüler birbirine girdi!

Ebru Gündeş dolandırıcı Reza Zarrab ile evliliğini aldatıldığı gerekçesiyle bitirme kararı aldı. Dava dosyasına Zarrab'ın kendisini yakın bir arkadaşı ile aldattığını ekleyen Gündeş, Hadise'nin başını yaktı. 

Çıkan haberlere göre ünlülerin falcısı o kişinin Hadise olduğunu açıkladı. Tüm olay bundan sonra başladı. Ebru Gündeş'in bu haberler karşısında sessiz kalması Hadise'yi iyice hedef haline getirdi. 

Gezi zamanı gencecik insanlar ölürken, Reza Zarrab'ın Türkiye tarihininde ülkeyi en büyük dolandırıcılık skandalına imza attığı ortaya çıkmıştı. Ebru Gündeş o dönem Acun Ilıcalı'nın korumasında yarışma programında göz yaşları dökmüş "Bebeğimin psikolojisi etkileniyor eşimle ilgili konuşulmasın" demişti. 

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

O dönem kendisine lüks hediyeler alan Reza Zarrab'dan ayrılmayı düşünmeyen Ebru Gündeş şimdiler de aldatıldığını iddia ederek boşanma davası açtı. Gündeş kocası Zarrab'ın kendisini Hadise ile aldattığı haberlerine sessiz kalarak bu iddialari destekledi. 

Tüm bu paylaşımlara şarkıcı Hatice'den tepki geldi!

Kendisi hakkında çıkan haberlere savaş açan ve yalanlayan Hadise'ye karşılık Demet Akalın ve Selin Ciğerci, Ebru Gündeş paylaşımları yaparak taraflarını belli etti. Demet Akalın daha önce de Hadise'ye "O yalnız uyuyor üzülüyorum benim kocam yanımda." diyerek akıl dolu bir yorum yapmış ve tepki çekmişti. 

Ünlü şarkıcı Hatice, Demet Akalın ve Selin Ciğerci'nin Ebru Gündeş paylaşımlarına "Ne bu şimdi? Hadise'ye ahlaksiz mi demek istiyorsunuz?  " diyerek o da tarafını belli etti.