Show TV'de perşembe akşamları yayınlanan Alev Alev dizisi bu hafta 24. bölümüyle ekranlara gelecek. Çelebi'nin hapse girmesiyle rahat bir nefes alan Cemre ve arkadaşları hayatlarına devam etmeye çalışacak. Hapse girse bile kendisini unutturmak istemeyen Ç

Yapımını Ay Yapım'ın üstlendiği ve üç kadının hikayesini anlatan Alev Alev dizisi, perşembe akşamları Show TV'de yayınlanmaya devam ediyor. Başrollerini Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Berker Güven ve Berkay Ateş'in paylaştığı Alev Alev 22 Nisan Perşembe akşamı 24. bölümüyle ekranlara gelecek. Yeni bölüm tantımı da dün akşam yayınlanan dizide; hapse giren Çelebi orada bile rahat durmazken, İskender ve Çiçek'in yakınlaşması Rüya'yı rahatsız eder. Öte yandan Ömer'in Rüya için savaşmaya karar vermesi dengeleri değiştirecek gibi görünüyor. Ancak Alev Alev 24. bölüm fragmanındaki bomba gelişme, Ozan'ın Cemre'ye evlenme teklif etmeye karar vermesi olacak. Fakat buna izin vermeyen Çelebi, adamını yollayarak Ozan'ın önüne taş koyacak. Tanıtımın son sahnesinde ise evine girdiği anda karşısında gördüğü manzarayla şok olan Cemre izleyenlerin kafasını karıştırdı. Bunun üzerine diziyi izleyenler Alev Alev Ozan'a ne olacak? Çelebi, onu öldürtecek mi? merak etti.

Alev Alev Ozan ölecek mi?

Alev Alev yeni bölümde Ozan'a ne olacak henüz bilemiyoruz. Fakat geçtiğimiz haftalarda dizide Ozan'a hayat veren Berkay Ateş'in yapıma veda edeceği kulislerde konuşulmaya başlamıştı. Bunu göz önünde bulundurursak Çelebi, içerde olsa bile Ozan'ı öldürtmek için hamle yapabilir. Zaten Çelebi daha önce de Ozan'ın amcasının azmettirmiş ancak amacına ulaşamamıştı. Ozan'a ne olacağını perşembe akşamı izleyip göreceğiz.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

 Berkay Ateş diziden ayrılıyor mu?

Sezon başından bu yana ekranlara gelen Alev Alev dizisi zaman zaman sosyal medyada adından söz ettirse de reytinglerde bir türlü başarıyı yakalayamadı. Bir Zamanlar Çukurova, Akrep, Survivor gibi yapımlarla baş edemeyen dizinin karşısına Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Kıbrıs da eklenince final kararı kaçınılmaz oldu. Sezon sonunda ekranlara veda edeceği iddialarıyla gündeme gelen Alev Alev dizisindeki senaryo akışı da bunu doğrular nitelikte oldu. Bu nedenle dizide Ozan'ı canlandıran Berkay Ateş'in 24. bölümde Alev Alev'e veda etmesi kimseyi şaşırtmayacaktır. 

Berkay Ateş kimdir? Memleketi neresi

Alev Alev dizisinde Ozan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Berkay Ateş’tir. Berkay Ateş, 19 Şubat 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ardahanlı olan Ateş, tiyatro eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Berkay Ateş, oyunculuk kariyerine 2013 yılında ‘Yarım Kalan Mucize’ isimli sinema filmi ile başlamıştır. Anne dizisinde hayat verdiği ‘Cengiz’ karakteriyle adını duyuran oyuncu, Çukur dizisindeki ‘Mahsun’ rolüyle kariyerinde zirve yapmıştır.

  • Yarım Kalan Mucize (2018)
  • Abluka (2015)
  • Anne (2016)
  • İstanbul Sokakları (2016)
  • Gülizar (2018)
  • Çukur (2018)