Masumlar Apartmanı'nın Safiye-Gülben kardeşleri Ezgi Mola ve Merve Dizdar; Cem Yılmaz'ın Netflix'te yayınlanacak olan Erşan Kuneri dizisinin kadrosuna dahil oldu!

Cem Yılmaz Netflix 'te yayınlanacak olan ilk dizisi için çalışmaları sürdürüyor. Birbirinden ünlü oyuncularla anlaşarak kadroyu belirledi. İşte Ercan Kuneri dizisinde Cem Yılmaz'a eşlik edecek oyuncular:

Erşan Kuneri Oyuncuları!

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!
  • Merve Dizdar
  • Ezgi Mola
  • Zafer Algöz
  • Uraz Kaygılaroğlu
  • Nilperi Şahinkaya

Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdıkları  abla-kardeş rolüyle gönüllere taht kuran sevilen oyuncular Merve Dizdar ve Ezgi Mola ikilisi Cem Yılmaz'ın Erşan Kuneri dizisinde tekrar bir araya gelecek. Başarılı oyuncuların Cem Yılmaz 'ın teklifini kabul ettikleri öğrenildi.

Cem Yılmaz filmlerinin vazgeçilmez oyuncusu usta isim Zafer Algöz, Yasak Elma'nın Cansu'su Nilperi Şahinkaya ve en son Sefirin Kızı dizisinde gördüğümüz yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu Erşan Kuneri dizisinde buluşuyor.

Erşan Kuneri Konusu!

Erşan Kuneri, Cem Yılmaz filminde yer alan renkli karakterlerden biridir. GORA ve Arif v 216 filmleriyle tanıdığımız Erşan Kuneri film yapımcısı ve eğlence mekanı sahibidir. Dizide film yapımcısı olan Erşan Kuneri’nin 1975-78 arasındaki sinema macerasını konu alınacak.

Erşan Kuneri Ne Zaman Yayınlanacak?

Erşan Kuneri dizisi Haziran ayında sete çıkacak. Henüz yayın tarihi belli olmadı fakat dizinin 2022 yılının başlarında yayınlanması planlanıyor.