Alev Alev dizisinden hayranlara kötü haber geldi. Alev Alev seti durdu! Alev Alev dizisinin gelecek haftalarda yayınlanmayacağı konuşuluyor.

Alev Alev dizisinden hayranlara kötü haber geldi. Alev Alev seti durdu! Alev Alev dizisinin gelecek haftalarda yayınlanmayacağı konuşuluyor.

Perşembe akşamları Camdaki Kız'ın da başlaması ile birlikte reytinglerde daha da zorlanacak olan Alev Alev dizisi kriz üstüne kriz yaşıyor. Atv'de Bir Zamanlar Çukurova, Star TV'de Akrep, Fox Tv'de Mucize Doktor ve TRT 1'de Bir Zamanlar Kıbrıs dizileri ile yarışan Alev Alev'e birde Kanal D'den Camdaki Kız darbesi geldi.

Büyük reklamı yapılan Camdaki Kız ile birlikte reyting savaşında giderek zorlanacak olan Alev Alev final mi yapacak derken bir başka krizi seti durdurdu!

SETLER BİR BİR DURDURULUYOR!

Dizi setlerindeki koronavirüs vaka artışı hızla sürüyor. Bu seferde Alev Alev seti durdu! Alev Alev setinde çok sayıda koronavirüs pozitif vakası tespit edildi.

Vaka sayısı artışı büyük bir hızla ilerlemeye devam ediyor. 12 Nisan'da tüm Türkiye'de tam kapanma beklenirken dizi setlerinden de durdurma haberleri geliyor. Bugün önce Uyanış Büyük Selçuklu dizisi ardından da Alev Alev dizisinden setin durduğuna yönelik haberler doğrulandı.

ALEV ALEV HAFTAYA YAYINLANACAK MI?Başrollerinde Demet Evgar ve Dilan Çiçek Deniz'in yer aldığı Alev Alev dizisinde de koronavirüs paniği yaşandı. Dizinin seti durdu ve çalışanlara izin verildi. Setten çok sayıda korona vakası olduğu öğrenildi.

Show Tv'nin Perşembe akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Alev Alev'den korkutucu haber geldi. Alev Alev setinde çok sayıda koronavirüs vakası olduğu öğrenildi. Bu nedenle set durduruldu.

HAFTAYA YAYINLANACAK MI?Alev Alev 23. bölümü 15 Nisan Perşembe günü ekranlara gelecek mi dizinin hayranları tarafından merak ediliyor. Perşembe akşamları Camdaki Kız dizisinin de başlaması ile reytinglerde çetin bir savaşa giren Alev Alev haftaya yayınlanacak mı?

Alev Alev setine ara verildiği öğrenildi. Sette çok sayıda koronavirüs vakası olduğu bu nedenle setin durdurulduğu bilgisi kesinleşti. Alev Alev dizisinin gelecek hafa stok bölümden gidebileceği yada 1 hafta yayına ara verileceği planlanıyor.