Arka Sokaklar dizisinden kötü haber! Yayınlandığı her akşam reyting rekorları kıran Arka Sokaklar dizisinde ayrılık! Arka Sokaklar dizisinden üzen ayrılık haberi geldi! Arka Sokaklar dizisinde ayrılık! Yayınlandığı her cuma akşamı reyting rekorları kıra

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!
Arka Sokaklar dizisinden kötü haber! Yayınlandığı her akşam reyting rekorları kıran Arka Sokaklar dizisinde ayrılık! Arka Sokaklar dizisinden üzen ayrılık haberi geldi!

Arka Sokaklar dizisinde ayrılık!

Yayınlandığı her cuma akşamı reyting rekorları kıran Arka Sokaklar üzen haber geldi! Yapımcılığını Erler Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz'un oturduğu; başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar ve Şevket Çoruh yaptığı Arka Sokaklar kötü haber geldi!

Şevket Çoruh Koronavirüs yakalandı!

Dizinin en çok sevilen karakteri Mesut Komser Koronavirüs'e yakalandı! Arka Sokaklar yeni bölüm 16 Nisan ekrana gelecek. Ancak Arka Sokaklar dizisi zorunlu ara vermeden ayrılıkla yoluna devam edecek. Haftaya ekranlara gelen bölümde Şevket Çoruh dizide yer alamayacak.Arka Sokaklar zorunlu ayrılık!

Cuma akşamları en çok izlenen ve sevilen dizi olan Arka Sokaklar zorunlu araya giriyor! Şevket Çoruh yeni bölümlerde ekranlarda olmaması sonrası dizi ara da verebilir. Sevilen dizi Arka sokaklar bu üzücü ayrılık sonrası hayranları oldukça üzgün olsa da yeni bölümleri şu an yayınlanacak olması sebebiyle oldukça mutlu.

Arka Sokaklar yeni oyuncu!Dizi reyting rekorları kırarken kadroya bir isim daha katıldı. Her hafta reyting rekorları kıran Arka Sokaklar dizisine taze kan geldi. ARka Sokaklar Alican Albayrak transfer etti. Savaşçı dizisinde sevilen Alican Albayrak Arka Sokaklar yarın damga vuracak.