Dr. Gülseren Budaycıoğlu'nun Camdaki Kız kitabından aynı adla uyarlanan dizi, bu akşam ikinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!
Dr. Gülseren Budaycıoğlu'nun Camdaki Kız kitabından aynı adla uyarlanan dizi, bu akşam ikinci bölümüyle ekranlara geliyor. Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun paylaştığı Camdaki Kız konusu ve oyuncularıyla çok dikkat çekiyor. Özellikle Koroğlu Ailesi'nin en küçük çocuğu Muzaffer izleyiciler tarafından araştırılıyor. Henüz yüzünü görmediğimiz Muzo kim?sorusunu izleyenler merak ediyor. Peki Camdaki Kız Muzaffer neden saklanıyor? Muzo hangi oyuncu? İşte detaylar...

Güzelliği ve naif halleriyle dikkat çeken Nalan, dışarıdan bakıldığında kusursuz bir hayata sahip. Ancak Nalan'ın annesi ve bakıcısı tarafından yıkandığı sahneler ilk bölüme damga vurdu. Koroğlu Konağı'nda da gizemlerin bitmediği dizide; iki bölümdür hiç görmediğimiz Muzaffer dikkat çekti. Herkes Camdaki Kız Muzo'yu kim oynayacak? diye araştırmaya başladı.


Camdaki Kız Muzaffer kim?


Camdaki Kız dizisindeki Muzaffer karakteri evin küçük oğlu. Odasından hiç çıkmayan Muzo, hesap kitap işlerini ve şirket için yapılacak çizimleri hallediyor. Ayı zamanda kuşlarını besliyor. Dizide Muzaffer ile ilgili başka bir detay göremedik. Ancak Camdaki Kız kitabında Muzo nasıl biri?

Kitaptaki bilgilere göre; Muzaffer ailenin küçük oğludur. Önce Sedat, sonra Suat ve en son Muzaffer doğmuştur. Dizide kitaptaki Suat, Selen karakterine dönüşmüştür. Kitapta Hayri'nin anlattığı bilgilere göre; Muzaffer için kitapta Kambur Muzo denilmektedir. Hiç görülmez, odası uzay istasyonu gibidir. Koroğlu ondan utanır. Muzaffer ve Suat ikizdir, annesinin karnındayken Suat Muzaffer'in üstünde kalmıştır ve o yüzden kamburdur.

Kitapta babası kendinden utandığı için saklanan Muzaffer, Camdaki Kız dizisinde sosyofobisi olduğu için odasından çıkmayacak gibi görünüyor.

Camdaki Kız dizisi Muzo'yu kim canlandıracak?


Bu konuyla ilgili henüz bir bilgi yok. Ancak dizide Muzaffer'e Enis Arıkan'ın hayat vereceği iddia ediliyor. Önümüzdeki bölümlerde Muzo ile ilgili daha çok detay hatta ortaya çıkacak hatta belki de kendisini bile göreceğiz.