ATV'den beklenen kötü haber gecikmedi! Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran cuma akşamların sevilen dizisi Hercai final yapıyor! Hercai dizisi final yaparak ekran macerasını tamamlarken Kardeşlerim dizisi başlıyor. Pazar gününde ısrarcı olan ve pazar iş

ATV'den beklenen kötü haber gecikmedi! Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran cuma akşamların sevilen dizisi Hercai final yapıyor! Hercai dizisi final yaparak ekran macerasını tamamlarken Kardeşlerim dizisi başlıyor. Pazar gününde ısrarcı olan ve pazar işi olan Kardeşlerim dizisi başlıyor!

Hercai final yapıyor!

Başrollerini Akın Akınözü ve Ebru Şahin gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizini pazar günü beklenen sıçrayışı bir türlü yapamamıştı. hem Akın Akınözü hem Ebru Şahin'e rağman Hercai dizisinden final kararı geldi. Bundan en yüksek hamle AB ve reklam kuşağı oldu! Türkiye'de izlenen dizi dünyadan hiç bir tepki görmüyor. Hercai senaryosunu da tamamlayarak bitiyor!

Kardeşlerim dizisi başlıyor!

Kadrosunda kadrosunda Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Usta gibi isimlerin yer aldığı Kardeşlerim dizisi başlıyor. ATV Kardeşlerim dizisini pazar gününe koyma kararı aldı.

Akıncı bitebilirdi ancak cuma dizisi değil!

ATV en düşük reytinglerde Akıncı dizisi oluyor. Akıncı kanalın en düşük dizisi ancak Kardeşlerim dizisi pazar gününe yapılmış bir iş. Bu sebeple Akıncı final yaparak Cuma gününe yeni bir dizi hazırlanabilir!

Hercai cuma geçsin kampanyası!

Sabah saatlerinde Hercai final kararı gelmesiyle birlikte Hercai hayranları Akıncı dizisinin bitmesini, Kardeşlerim dizisi pazar yayınlanmasını ancak Hercai dizisinin tekrar cumaya alınması için kampanya başlattı. Eski gününe alınarak Hercai yeniden AB ve ABC+'da beklenen reytingleri alması bekleniyor!

Hercai ne zaman bitecek?

Hercai cuma gününe alınmazsa 14 Şubat Pazar günü çok süper sevgililer gününde muhteşem final bölümüyle ekran macerasını tamamlayacak!

Hercai hayranları bizim bir sözümüz var diyerek sevilen dizisinin devam etmesi için kanala sabah saatlerinden itibaren baskı uyguluyor.