ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. Bölüm için nefesler tutulmuştu ki son dakika değişikliği yapıldı. Peki EDHO neden yok? EDHO yayından kaldırıldı mı?

ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon büyük heyecanla beklenirken, dizinin yeni bölüm tanıtımı yayınlanmış heyecan iki katına çıkmıştı. ATV 26 Ekim 2021 yayın akışına göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. Bölüm ile bu akşam ekranlara gelecekti. Ancak kanal bir son dakika değişikliği yaptı. Ekranlarda EDHO 200. Bölüm bekleyen izleyenler karşılarına Baba Parası filmi çıkınca büyük şaşkınlık yaşadı. Birçok izleyici arama motorunda EDHO neden yok, yayından kaldırıldı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. Bölüm neden yayınlanmıyor sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. EDHO Twitter’de de TT listesinin ilk sırasına yükseldi.

EDHO 200. Bölüm için heyecan doruğa çıkmışken, ATV’nin son dakika aldığı karar izleyenleri isyan ettirdi. ATV 26 Ekim 2021 yayın akışında da olmasına rağmen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. Bölüm ekrana gelmedi. Diziyi heyecanla bekleyen milyonlarca izleyici ise tepkisini sosyal medyadan dile getirdi. ATV’de şu sıralar Baba Parası adlı yerli film yayınlanıyor. Ancak sosyal medya ayakta. Edho etiketi Twitter’da TT listesinin ilk sırasına yükseldi. Dizinin hayranları ise sosyal medyadan “ATV boykot” çağrısı yapmaya başladı. Peki EDHO bugün neden yok? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayından kaldırıldı mı?

atvnin-son-dakika-edho-karari-isyan-ettirdi-sosyal-medya-ayaga-kalkti-edho-neden-yok-yayindan-ka-2

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YAYINDAN KALDIRILDI İDDİASI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon 200.  Bölüm ile bu akşam ekrana gelecekti. Dizinin yeni bölüm tanıtımı da yaklaşık bir haftadır ATV’de dönüyordu. Ancak diziyi izlemek için ekran başına geçen izleyenler kötü bir  sürprizle karşı karşıya kaldı. EDHO 200. Bölüm yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlanmasına rağmen dizinin ekrana gelmemesi ise izleyenleri korkuttu.  Şu anda sosyal medyada EDHO yayından kaldırıldı iddiası dolaşıyor.

atvnin-son-dakika-edho-karari-isyan-ettirdi-sosyal-medya-ayaga-kalkti-edho-neden-yok-yayindan-ka-3

KANALDAN YA DA YAPIMCIDAN AÇIKLAMA YOK

EDHO hayranları büyük merakla kanaldan ya da yapımcıdan gelecek bir açıklama bekliyor. Ancak şu ana kadar ne ATV ne de yapımcı herhangi bir açıklama yapmadı. Açıklamanın gelmemesi ise izleyenleri daha da endişelendirdi.

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

Diğer yandan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yapımcıları ve ATV arasında kriz olduğu sezon arasında da iddia edilmişti. Ancak fragmanın yayınlanması ile birlikte krizin çözüldüğü düşünülmüştü. EDHO 200. Bölüm ekranlara gelmeyince kriz iddiaları daha da güçlendi. Her şey yapımcıdan ve ATV’den gelecek açıklama ile netlik kazanacak. Ancak izleyenler bir hayli sinirli. Diziyi yeni sezonda kanaldan değil de internetten izleyeceğini söyleyenler bile var.