İlk defa moda yarışması olan "Bu Tarz Benim" programıyla geniş kitleler tarafından tanınmaya başlanan Aygün Aydın, Mustafa Ceceli’nin "Şeker" adlı şarkısının klibinde rol almıştı. Sabancı ailesinin varisi Hakan Sabancı ile aşka yelken açtığı iddia edilen

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı
İlk defa moda yarışması olan "Bu Tarz Benim" programıyla geniş kitleler tarafından tanınmaya başlanan Aygün Aydın, Mustafa Ceceli’nin "Şeker" adlı şarkısının klibinde rol almıştı. Sabancı ailesinin varisi Hakan Sabancı ile aşka yelken açtığı iddia edilen Aygün Aydın'ın bikinisiyle bir arabanın üzerine çıkarak çektirdiği fotoğrafı paylaşması magazin gündemine oturmuştu. Fotoğrafı kısa süre sonra silen Aygün Aydın'ın paylaşımını neden kaldırdığı anlaşıldı.


Instagram beğenileri bardağı taşırdı!


Sabancı ailesinin varisi Hakan Sabancı'nın ilgisini üzerine çekmeye çalışan ve sosyal medyadan mesajlaşan Aygün Aydın, Hakan Sabancı'nın Instagram beğenileri üzerine küplere bindi. Hakan Sabancı ile aşka yelken açtığına dair dedikodulara uzun süre sessiz kalan Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile yaptığı yazışmaları ifşa etti.Mesajlaşmalarda Hakan Sabancı'nın ilgisini üzerine çekmeye çalıştığı anlaşılan Aygün Aydın'ın bu özel mesajları ifşa etmesi sosyal medyada tartışmalara yol açtı. Konuştuğu kişiyle özel yazışmalarını paylaşan Aygün Aydın'ın bu hamlesinin ahlaki olmadığı kaydedildi.

"Ben bunlarla nasıl başa çıkayım"


Mesajlaşmalarda ikilinin buluşma planları yaptığı ve Aygün Aydın'ın Hakan Sabancı'ya iltifatlar yağdırdığı görülüyor. Hakan Sabancı'nın doğum gününün düzenleneceği yere ilişkin konuşmaların yer aldığı mesajlaşmalarda, ikilinin doğum günü planları yaptığı görülüyor.Tepkilerin odağına yerleşen Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile özel yazışmalarını neden paylaştığını anlattı. Hakan Sabancı'nın Instagram'dan beğendiği kızların fotoğraflarını paylaşan Aygün Aygın, bu kızlarla başa çıkamayacağını belirtti. Sosyetenin son yıllardaki yıldızlarından biri olan Hakan Sabancı'nın bu ifşaya vereceği yanıt merak ediliyor.

Hakan Sabancı ile yaptığı özel yazışmaları ifşa eden Aygün Aydın, gerekçesini şu sözlerle anlattı:
"Ben ve dikkatini üzerimde tutmaya çalıştığım adamın stalkladıkları. Ben bu sü.tüklerle nasıl baş edeyim? Geçen arabanın üzerinde bikinili foto attım gaza gelip. Sülalem linç ediyordu resmen ki benim anne tarafım Ukraynalı ona rağmen. Pes ediyorum bugün itibariyle."