MasterChef'in yeni bölümünde şef ile yarışmacı arasındaki gerilim kameralara yansıdı. Yarışmacının yaptığı bir hareket stüdyoyu gerdi. TV8'de yayımlanan program bir anda sosyal medyanın gündemi haline geldi. Doktor imasında bulunan şef Somer Sivrioğlu çok sinirliydi.

Somer Şef, Sergen ile büyük bir atışma yaşadı. İkilinin arasından su sızmazken bir anda külahları değiştiler. Sergen'in yaptığı bir hata ona pahalıya patladı. Somer Şef, neden bu kadar sinirlendi?

MasterChef All Star'ın son bölümünde, yarışmacılar dokunulmazlık için ter dökerken, Sergen'in stüdyoda uyuması dikkatlerden kaçmadı. Sergen, daha önce de stüdyoda uykuya dalma alışkanlığıyla biliniyor. Bu durum, jüri üyesi Somer Sivrioğlu'nun gözünden kaçmadı ve "Tekrar mı uykuya daldın, Sergen?" diye sordu. Sergen, "Hayır şef, biraz sağlık problemim var ve enerjim düşük" şeklinde yanıtladı.

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

sergenmasterchef

Somer Şef Bir Anda Sinirlendi!

Sivrioğlu, bu duruma tepkisini "Eğer ben yemek yaparken burada uykuya dalarsam, senin için ne düşünürdün? Bu, diğer yarışmacılara saygısızlık" şeklinde dile getirdi ve Sergen'e bu alışkanlığını bir an önce terk etmesi gerektiğini hatırlattı. Sergen ise Somer Şef'e hak verdi ve bu eleştiri karşısında daha da fazla bir şey söylemedi. İkilinin arasındaki anlık tansiyon yüksekliği izleyicilerin gözünden kaçmadı. Son zamanlara damgasını vuran MasterChef programı, yarışmacı ve şef tartışmalarıyla iyice gündeme çıkıyor. Reytinglerde ise gözle görülür bir başarı elde ediyor. Programın TV8'e ait yapımlar arasında ilk 3'te yer aldığı belirtildi. Survivor'dan sonra en çok dikkat çeken programlardan biri MasterChef diyebiliriz.