Beyaz Show, uzun süredir ekranlarda yayınlanmıyor. Beyazıt Öztürk'ün kaliteli sunumu ile program yıllarca yüksek reyting aldı. Sonrasında ise 2018 yılında programın finali yapıldı. Acun Ilıcalı Beyaz Show'u TV8'e transfer etmek istiyor...

Beyaz Show'un başlayacağı tarih belli oldu. Beyazıt Öztürk'ün sunduğu programı ne zaman izleyebileceğiz? TV8'de yayınlanması bekleniyor. Acun Ilıcalı, programla ilgili detayları aktardı. İşte ünlü iş insanından gelen açıklamalar. Beyazıt Öztürk'ün unutulmaz sunumuyla ekranlarda yıllardır izleyiciyle buluşan "Beyaz Show" için Acun Ilıcalı'dan heyecan verici bir haber geldi. Ünlü televizyon yüzü ve yapımcı Acun Ilıcalı, katıldığı bir programda, Beyaz Show hakkında bomba bir açıklamada bulundu.

Acun Ilıcalı Programda Açıklama Yaptı!

Programın sunucusu Candaş Tolga Işık'ın, "Beyaz Show geri dönüyor mu?" sorusuna yanıt veren Ilıcalı, yılbaşına özel bir Beyaz Show programıyla izleyici karşısına çıkacaklarını belirtti.

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı

Acun, "Beyaz Show için büyük bir sürpriz hazırlıyoruz. Yılbaşında ekranlara dönüş yapacak. Beyazıt Öztürk'ü ve onun sunduğu programı her zaman takdir ettim. Yılbaşı gecesi unutulmaz bir programla seyirciyle buluşacağız. Bu programı soluksuz izleyeceğiz. Beyaz Show'un dönüşü, izleyiciler için büyük bir hediye olacak." dedi.

beyazıtöztürk

22 Yıllık Macera Devam Edecek!

Beyaz Show, 1996'da başlamış ve 2018'de ekranlardan ayrılmıştı. Bu sevilen programın geri dönüşü, birçok kişi için büyük bir heyecan kaynağı olacak.