Aygün Aydın Hakan Sabancı ifşaladı! Sabancı ailesi karışacak! Nazlı Kayı şok sözler keşke abime bırakmasaydım!

Aygün Aydın günler sonra yaptı yapacağını! Aygün Aydın Sabancı ailesini zora sokacak video paylaştı! Kısa sürede rekorlar kıran video da Hakan Sabancı ifşası geldi. Ancak Hacı Sabancı çok kızdıracak

Gündem 05.06.2021 - 23:28 05.06.2021 - 23:28 Berkay Keskin

Aygün Aydın günler sonra yaptı yapacağını! Aygün Aydın Sabancı ailesini zora sokacak video paylaştı! Kısa sürede rekorlar kıran video da Hakan Sabancı ifşası geldi. Ancak Hacı Sabancı çok kızdıracak video rekor kırıyor!

Aygün Aydın yaptı yapacağını!

Aygün Aydın SAbancı ailesine şok video! "Seni de .. Gelmişini de.. Geçmişini de.. Yaratıcının seni karşıma çıkardığa güne de. Seni seven aklıma da kalbime de. Bir daha bunun hakkında bana tek bir kelime bile söylemeyin ne yaparsa yapsın nokta" diyerek gündeme bomba gibi düşen bir video paylaştı!

Nazlı Kaya dans ediyor..

Aygün Aydın Hakan Sabancı ifşasında Nazlı Kaya dans ettiği görülüyor. Nazlı Kaya dans etme görüntülerinde sorun olmasa da arkadan Hakan Sabancı abisinin sevgilisi Nazlı Kaya şok sözler söylüyor. Hacı Sabancı çileden çıkartacak video yayınlandı!

Keşke abime bırakmasaydım..

Aygün Aydın ifşa videosunda "Keşke Abime seni bırakmasaydım" sözüyle Hakan Sabancı sesi geliyor. Hakan Sabancı bu video sonrası ne yapacağı merak ediliyor.

Aygün Aydın ifşa etti!

Hacı ve Nazlı Kayı evlenmeye gün sayıyordu!

Geçtiğimiz günlerde nişanlanan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı evlenmeye gün sayıyordu. Aygün Aydın bu video ifşası sonrası neler olacak, Aygün Aydın istediğini aldı mı kavuştu mu merak ediliyor. Aygün Aydın adını daha anmayacak olsa da gider ayak Sabancı ailesini zora sokacak bir video paylaştı ve şimdi herşey çok farklı olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@