Şeriatı öven eski manken ile Ezgi Mola polemiğine Aysun Kayacı da meşhur sözü ile dahil oldu...

Adeta Türkiye siyasetine ve bir döneme söyledikleri ve yorumu ile damga vuran Aysun Kayacı Twitter hesabından yaptığı paylaşımla yine gündem oldu.

Tuğçe Kazaz ile Ezgi Mola arasında yaşanan şeriat tartışmasının geldiği nokta Aysun Kayacı oldu.

Skandalalrı ile ünlü Tuğçe Kazaz'ın "Korkmayın biz şeytanca yaşamaya çalışan bir toplumuz bize şeriat gelmez" ifadelerine Ezgi Mola "Yallah Arabistan'a" diyerek tepki göstermişti ve Ezgi Mola'ya Twitter hesabından cevap veren Tuğçe Kazaz ise şu ifadeleri kullanmıştı;

"Ezgi Mola bana 'Yallah Arabistan'a' demiş! Türkiye babanın çiftliği mi ki oraya buraya yol veriyorsun? Haddini bil, medya maymunluğuna devam et. Burası şehit kanlarıyla sulanarak vatan edilmiş Osmanlı bakiyesidir, sadece din düşmanlarının ülkesi değildir, bunu size öğreteceğiz."

Twitter camiasının yakından tanıdığı ve sözlerini yıllardır dillendirdiği Aysun Kayacı ise yaşanılanlar ve özellikle de Kazaz'ın sözleri üzerine, “Tuğçe Kazaz ile Ezgi Mola’nın oyu bir mi şimdi” diyerek dahil oldu.
 

AYSUN KAYACI’NIN MEŞHUR ‘ÇOBAN’ SÖYLEMİ

ADALET? Mahkeme Kadir Şeker Kararını Verdi! Cezaevinde Kalacak! ADALET? Mahkeme Kadir Şeker Kararını Verdi! Cezaevinde Kalacak!

27 Mart 2008 tarihinde NTV'de yayınlanan Haydi Gel Bizimle Ol adlı programda Aysun Kayacı 'Dağdaki çobanla' benim oyum eşit mesela, niye?" ifadesini kullanmış ve yıllarca da akıllardan çıkmamıştı.