Yasak Elma final yapıyor iddialarına izleyiciler sosyal medya platformu Twitter üzerinden tepki gösterdi. Yasak Elma Devam Etsin TT oldu!

Fox Tv ekranlarında 4 sezondur her pazartesi izleyici ile buluşan başrollerinde Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Şevvam Sam ve kadrosunda birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı Yasak Elma dizisi 5. sezon onayını alarak yoluna devam edecekti. Fakat son gelen bilgilere göre; yapımın final kararı almayı düşünmeye başladığı öğrenildi. Bu karar değişikliğinin en büyük nedeni ise başrol oyuncularından kaynaklı olduğu ileri sürüldü. Özellikle Şevval Sam'ın artık yer almak istemeyip  kariyerinde şu dönem için oyunculuğa değil müziğe ağırlık vermesinden kaynaklı olduğu kulislerde konuşulmaya başlandı. Aynı şekilde Nesrin Cavadzade ile Eda Ece'ninde yeni sezona sıcak bakmadığı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu nedenle Yasak Elma'nın Haziran ayında ekranlara veda etmesi planlanıyor. 

Yasak Elma Devam Etsin!

Yasak Elma'nın bu ani karar değişikliğini duyan dizi severler ise bu durum karşısında büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Dizinin devam etmesini isteyen izleyiciler Twitter'da yapımın bu kararından dönmesini isteyerek Yasak Elma Devam Etsin etiketi ile tweet atmaya başladı.

Yasak Elma severler daha öncede Kaya karakterini canlandıran Barış Kılıç'ın diziye yeniden dönmesini istemiş ve başarılı olmuşlardı. Yapım dizinin hayranlarını sevindirerek Barış Kılıç'ı yeniden diziye dahil etti. Şevvam Sam'ın canlandırdığı Ender karakteri ile Kaya ( "EnKay") aşkının devam etmelerini istemişti. Dizinin ilerleyen bölümlerinde ise bu durum gerçekleşecek.

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

Dizi severler bu gelişmeden sonra Yasak Elma'nın devam etmesi için elinden gelmeyi yapmaya devam ediyor fakat bu sefer yapım nasıl bir hamle yapacak merak konusu oldu. Bakalım Med Yapım bu seferde hayranları dinleyecek mi?