Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in başrolünü paylaştığı Baht Oyunu dizisinden kötü haber geldi. Final akıbeti belli oldu. İşte detaylar..

Kanal D'nin yaz sezonunba başlattığı, yönetmenliğini  Serdar Gözelekli 'nin yaptığı, ARC Film'in yapımını üstlendiği Baht Oyunu dizisinden dizi severlere üzen haber geldi. Şu ana kadar 15 bölüm yayınlanan dizinin final yapacağı öğrenildi. Peki Baht oyunu ne zaman final yapacak? Neden final yapıyor?

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in başrolünü paylatığı ve  oyuncu kadrosunda Altan Erkekli, Tuğba Çorum, Funda İlhan, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Aslı Sümen  ve İdris Nebi Taşkan gibi başarılı isimlerin yer aldığı Baht Oyunu dizisi düşük reytingler nedeni ile final kararı aldı.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Baht Oyunu ne zaman final yapacak?

Romantik komedi türündeki Baht Oyunu dizisinin son iki bölümü kaldı. Dizi 17.bölümü ile ekranlardaki macerasını tamamlayacak.

Baht Oyunu konusu nedir?

Ada, ilk aşkları ile evlenen kadınların mutluluğu yakalayabileceğine inanan kadınlar arasında büyüyen genç bir kadındır. Tam da inandıkları doğrultusunda hareket eden Ada, her şeyin yolunda olduğunu düşündüğü zamanda ilk aşkı olduğuna inandığı Rüzgar tarafından terk edilir. Ada mutluluk yolunda Rüzgar’ı geri kazanmak isterken karşısına Bora çıkar. Aşkı ve inancı arasında sıkışan Ada’yı, zorlu ve romantik bir yolculuk beklemektedir.