Star TV’nin yeni dizisi Sakla Beni heyecan dolu yeni bölümüyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen Sakla Beni 4. Bölümünde neler olacak? İncila’nın gerçek kimliğini öğrenen Mete ne yapacak? Mete’nin İncila’dan intikam almak için yapacağı hamle nedir? İncila, Mete’yi neyle tehdit ediyor? İşte detaylar…

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Ekranların sevilen dizisi Sakla Beni yeni bölümleriyle gerilim ve heyecanı bir arada sunmaya devam ediyor. Perşembe akşamlarına damga vuran dizi zengin oyuncu kadrosu ile göz dolduruyor. Heyecanla takip edilen Sakla Beni 4. Bölüm fragmanı ise nefes kesmeyi başardı. Hatırlanacağı üzere Sakla Beni son bölümünde İncila’nın sırrı ortaya çıkmıştı. İlk bölümden itibaren, ‘’Mete ne zaman İncila’nın gerçek kimliğini öğrenecek?’’ sorusu merak konusu olmuştu. Sakla Beni son bölümünün final sahnesinde İncila, Mete’nin karşısına çıkarak sakladığı sırrı ifşa etmişti. Mete, Mercan olarak tanıdığı İncila’yı karşısında görünce büyük bir şaşkınlık yaşamıştı. Hiçbir şeyden haberi olmayan Naz, Mete ile olan ilişkisini toparlamaya çalışıyordu. Heyecanın bir an olsun eksilmediği Sakla Beni 4. Bölümü için geri sayım başladı. Sakla Beni yeni bölümünde İncila ile Mete arasında neler yaşanacağıyla ilgili ipuçları fragmanda verildi.

IqdlVLQN806uqeYX8ptDNQ

Sakla Beni yeni bölümü nefes kesecek!

Perşembe akşamları seyirci karşısına çıkan Sakla Beni dizisinin yeni bölümünde gerilimin dozajı yükselecek. İncila, Naz’a duyduğu bağlılık nedeniyle hayatının aşkından vazgeçmeye karar verdi. Çocukluğundan itibaren Mete’ye karşı derin duygular besleyen İncila, hayallerini bir kenara bırakarak gerçekliği yaşamaya başlıyor. Mete ise İncila’nın oynadığı oyun karşısında dehşete kapılıyor. Mete’nin öfkeden gözü dönüyor. Aşık olduğu kadının aslında bir yalancı olduğunu düşünen Mete, İncila’dan intikam almak için her yolu denemeye karar veriyor. Mete ile Naz’ın düğün hazırlıkları başlıyor. Kına gecesinde İncila, Naz’ın isteği üzerine bindallı giymek zorunda kalıyor. Mete, bir anda karşısında İncila’yı görünce çok şaşırıyor. İncila’nın Naz’ı kıskandığını, bu yüzden de kendisiyle birlikte olduğunu düşünen Mete kalp kırıklığının bedelini ödetmek için yeni bir plan yapıyor.

vxHoI9p2e0iWKN3-HtVDyg

Sakla Beni 4. Bölümünde Neler Olacak?

Sakla Beni 4. Bölüm fragmanında İncila’nın Mete’nin hareketlerine soğukkanlılıkla karşılık verdiği sahneler ekrana taşındı. Lakin, Sakla Beni yeni bölümünde Mete’nin daha sert hamlelerine tanıklık edeceğiz. İncila, Mete karşısında çaresiz konuma düşecek. Bir noktada ayağa kalkması gerektiğini fark eden İncila, Mete’yi tehdit edecek. Naz, Mete’deki değişimin sebebini öğrenmeye çalışırken, aile içerisindeki olaylar nedeniyle dikkati dağılacak. Gözünün önünde yaşananları fark edemeyen Naz’ın kuşkuları ise büyümeye devam edecek. Mete’nin sıcaklığı ve ilgisi karşısında memnuniyet duymaya başlayacak. Lakin, Mete’deki ani değişimi araştırmaya başlayacak. Naz’ın şüphelerine İncila’da eşlik edecek. İncila’nın evlenerek konaktan ayrılma fikrineyse hem Naz hem de Mete şiddetler karşı çıkacak. Heyecanın eksik olmadığı Sakla Beni 4. Bölümünde İncila ile Mete arasındaki gerilim dolu ilişkinin düğümleri çözülecek.