Bankamatik Kartınız Varsa 30.000 TL Ödeme Hemen Alın! Son Dakika! Bankamatik kartı kullanan vatandaşlara Akbank, hemen onay vereceği yeni kredi kampanyasını duyurdu.

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 36 ay vadeli olarak 30000 TL kredi verilecek. 

Cep telefonunuz üzerinden kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda, Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. ,

Akbank, yapmış olduğu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumunda, işlemlerini kolay bir şekilde yapacağını açıkladı. 

Akbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve banka kredi notu yüksek olması durumunda başvurularını gerçekleştirerek bankadan düşük faiz oranlarından yararlandırarak kredi kampanyasına katılabiliyor. 

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, eğer kredi kullanmak için banka şubelerine gidecek zamanları yok ise Akbank'ın resmi internet sitesine girerek kredi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurması gerekmektedir. 

PTT Acil İhtiyacınıza Çözüm Olarak Muslukları Sonuna Kadar Açtı! 40.000 TL Tek Kalemde Verilecek PTT Acil İhtiyacınıza Çözüm Olarak Muslukları Sonuna Kadar Açtı! 40.000 TL Tek Kalemde Verilecek

Kredi başvurusunda bulunacak olan kişiler, bulurum, acil ihtiyaç kredisi kampanyasına, Akbank Direkt uygulaması üzerinden de katılabiliyor. 

Akbank Direkt uygulamasına giriş yapabilmeniz için bankanın müşterisi olmanız ve banka şartlarına uygun bir vatandaş olmanız gerekmektedir. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaptıktan sonra 36 ay vadeli olarak verilecek bu kredi kampanyalarına 3 ay ertelemeli olarak katılabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden indirmiş olduğunuz mobil uygulama aracılığı ile sizlere daha düşük faizlerde ve masrafsız krediler, bu uygulama sayesinde sunulmaktadır. Akbank, kredisini kullanacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeli kredi kampanyasına katılmaları durumunda sadece 50000 TL'ye kadar onay olabileceğini de bilmesi gerekiyor.