Fox'un bir garip dizisi Baraj aldığı reytingler ile yapımcıyı dahi şaşırtmaya devam ediyor. Yeşilçam'ın başrollerinde Tarık Akan ve Türkan Şoray'ın yer aldığı Baraj filminden esinlenerek uyarlanan dizi sezon ortasında adeta bambaşka bir diziye bürünmüş v

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!
Fox'un bir garip dizisi Baraj aldığı reytingler ile yapımcıyı dahi şaşırtmaya devam ediyor. Yeşilçam'ın başrollerinde Tarık Akan ve Türkan Şoray'ın yer aldığı Baraj filminden esinlenerek uyarlanan dizi sezon ortasında adeta bambaşka bir diziye bürünmüş ve bu değişiklik hem televizyonun eleştirmenleri hem de izleyiciler tarafından oldukça saçma bulunmuştu. Ancak dizi ilginç bir şekilde reytinglerini yükseltmeye başlamıştı.

Başrollerinde Feyza yaz Duman,  Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük ve Sumru Yavurcuk gibi isimlerin yer aldığı Baraj dizisi reytingleri ilginç bir şekilde yükselmeye devam ediyor.Salı günleri TRT de Masumlar Apartmanı, Atv'de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi reyting rekortmeni güçlü rakiplerinin yanı sıra ekranların en kaliteli işi olan ancak reytinglere yerlerde sürülen Kanal d'nin Hekimoğlu dizisi ve Show TV ekranlarında yayınlanan ekranların tek güldüren programı Güldür Güldür'e karşı adeta fark atan Baraj dizisinin sihri bir türlü anlaşılamadı.

OYUNCULAR BİLE ŞAŞKIN!Baraj dizisinde dizide yaşanan değişiklikler, olay örgüsünün anlamsızlaşması, adeta komik bir hale gelmesi hatta saçma görülmesine rağmen dizinin reytinglerinin yükselmeye başlaması hem kanalı hem oyuncuları hatta yapımcıyı dahi şok etmiş durumda.

Fox'un üstünü çizmeyi planladığı Baraj aldı reytingler kanalın kafasını karıştırmaya devam ediyor. Baraj dizisinin ekrana gelecek 13 Nisan Salı günü 35. bölümünde de Nehir yeni taşınan komşusunun da kendisini kandırdığını öğrenerek kendini Tarık'ın kollarında bulacak. Nazım ve Zahra ise bu manzaraya şahit olacak. Halit ise Zahra'nın peşinde cinayeti çözmeye çalışmaya devam edecek..