Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde sürpriz bir değişiklik yaşandı. İşte detaylar..

TRT1 ekranlarının yeni dizisi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde beklenmeyen bir gelişme yaşandı. ES Film imzalı, yönetmenliğini  Doğan ümit Karaca'nın üstlendiği, senaryosunu Mustafa Burak Doğu ve Ethem Arslan'ın kaleme aldığı dizide senarist değişikliği yaşandı. Dizinin yeni senaristleri Serdar Önalan ve Hasan Erimez oldu.

barbaroslarrr

Osmanlı Devleti'nin ilk Kaptan-ı Deryası Barbaros Hayrettin Paşa'nın hayatının konu edildiği "Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı" dizisinin başrollerinde Ulaş Tuna Astepe ve Engin Altan Düzyatan yer alıyor.

Engin Altan Düzyatan'ın Oruç Reis'i canlandırdığı, Ulaş Tuna Astepe'nin ise Barbaros Hayrettin Paşa'ya hayat verdiği dizinin oyuncu kadrosunda Yetkin Dikinciler, Caner Topçu, İsmail Filiz, Pelin Akil, Yiğit Özşener, Batuhan Bayar, Gülcan Arslan, Melis Babadağ ve Miraç Sözer gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar… Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar…

Tarih ve kurgu türündeki dönem dizisi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nın çekimleri ise İstanbul ve Antalya'da gerçekleşiyor. 

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı her perşembe saat 20:00'de TRT 1'de..