Kanal D'nin sevilen dizi Arka Sokaklar 6.kez dalya yapmaya hazırlanıyor!

Başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu'nun paylaştığı ve kadrosunda Yiğitcan Ergin, Ela Yörüklü, Tunç Oğuz, Gizem Terzi gibi başarılı isimlerin yer aldığı Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden olan, Arka Sokaklar cuma akşamlarına damga vurmaya  devam ediyor.

Arka Sokaklar 6.dalya yapıyor!

Kanal D ekranlarında 16.sezonuna başlayan Arka Sokaklar 22 Ekim Cuma akşamı  600. bölüme ulaşarak 6.kez dalya yapıyor.

Survivor Bu Sözlerle Sallandı: "Benim babam değil" Şampiyon İsim Ogeday Sözleri Olay Oldu! Survivor Bu Sözlerle Sallandı: "Benim babam değil" Şampiyon İsim Ogeday Sözleri Olay Oldu!

Dizinin senaristi Ozan Emre Yurdakul 600. bölümü teslim ettiğinde "Mutluyuz, gururluyuz,şaşkınız, yorgunuz. Çok zaman, çok uzun yol ve devam ediyoruz. Yıllardır emeke veren, omuz veren, ter döken herkese teşekkürler. Kim ne derse desin bizim birlikte bir tarihimiz var artık" ifadelerini kullandı.

arka-sokaklar-oyunculari-sapir-sapir-dokuluyor-zeliha-tekin-riza-baba-derken-simdi-de-sevilen-4

Reyting rekortmeni dizinin 15.sezon sonunda kadrosundan Yüsra Geyik, Onur Bay, Merve Oflaz ve Alp Korkmaz ayrılmıştı. 16. sezonda diziye yeni isimler dahil oldu.  Oğuz Peçe ve Deniz Çatalbaş Arka Sokaklar'ın kadrosuna katıldı.