Yasak Elma dizisinden haber geldi! Yasak Elma bugün 12 Nisan Pazartesi yayınlanan 106. bölümü ile ekranlara bomba gibi gelecek.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!
Yasak Elma dizisinden haber geldi! Yasak Elma bugün 12 Nisan Pazartesi yayınlanan 106. bölümü ile ekranlara bomba gibi gelecek. Kaya'nın dönüşünü bekleyenlere büyük haberler var!

Barış Kılıç'tan Olay Yorum: Evet Kaya Döndü!Pazartesi akşamlarının bol entrikalı, bir o kadar esprili dizisi Yasak Elma bu akşamki 106. bölümüyle sosyal medyayı sallayacak. Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma bu akşam Kaya'nın dönüşüyle sosyal medyada konuşulacağa benziyor.

Yasak Elma dizisinde sezon ortasında dizinin erkek başrol oyuncuları Talat Bulut, Gökhan Alkan ve Barış Kılıç diziden sürpriz bir kararla gönderilmişti. Dizinin hayranları özellikle Barış Kılıç'ın diziye geri dönmesini istediklerini her fırsatta dile getirmişti. Özellikle sosyal medyada kendilerine EnKay'cılar diyen Ender ve Kaya çiftinin hayranları Barış Kılıç'ın diziye geri dönmesiyle büyük bir sevinç yaşamışlardı.

Medyapım sosyal medya hesabından paylaşılan videoda Barış Kılıç yani namı diğer Kaya, Yasak Elma dizisi hayranlarına seslendi.

Dizide Kaya karakterine hayat veren oyuncu sevenlerine şu şekilde seslendi "Evet uzun zaman oldu ben de sizleri çok özledim. Bu akşam Kaya geri dönüyor. Yasak Elma'da ortalık biraz karışacak."

KAYA DÖNÜYOR ENDER ÇIKIYOR MU?Ancak dizinin hayranları Kaya'nın dönüşü ile sevinç yaşarken Ender karakterini canlandıran Şevval Sam'ın diziden ayrılacağı haberleri ile sarsılmıştı. Kaya'nın dönüşü Ender'in gidişini kapatmak için mi soruları sorulurken, Yasak Elma dizisi Ender'siz nasıl bir şekilde ilerleyecek pek akıllara yatmadı.

Dizinin en önemli karakterleri Şahika, Yıldız ve Ender'den bir kişinin bile eksik olması diziye büyük kana kaybettirecek. Bu haber henüz resmi olarak açıklanamasa da gelecek bölümlerde neler olacak şahit olacağız.