Benzin, Dizel ve LPG litre fiyatları adeta el yakarken, güzel indirim haberleri de geliyor. Petrol Ofisi ve İNG Bank güzel bir kampanyaya el atarak vatandaşları bayram öncesi mutlu etti. İşte haberimizin detayları

Benzin, Dizel ve LPG alacaklara flaş haber! 35 TL indirim müjdesi geldi! İstasyonlarda kuyruklar oluştu! Son gün ise... Artan zamlar sonrasında en fazla mağfur olan milyonlarca otomobil sahibi oldu. Benzin, Dizel ve LPG'ye hemen hemen her gün zam geliyordu. Bu anlamda vatandaşlar çeşitli alternatifler aramaya koyuldu. Zamlardan uzak durmak ve indirimli akaryakıt alabilmek isteyenlere ise son dakika bilgi kapasitesi resmen ulaştı. Anında 35 lira indirimin uygulanacağı meydana çıkarken; son gün verildi. Petrol Ofisi cephesinden çok mühim bir açıklama adeta yapıldı! Benzin motorin ve LPG alacak olan vatandaşları yakından ilgilendiren bu olayda indirim haberi verildi. Nisan tarihiyle başlayan bu kampanyanın son gününün ise 15 Mayıs olarak güncellendiği açıklandı. 

Benzin, Dizel ve LPG alacaklara flaş haber! 35 TL indirim müjdesi geldi! 

Petrol Ofisi (PO) doğrultusundan oluşturulan bildirimde Bonus delegesi her bireyin yüzünün güleceği meydana çıktı! Sadece Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli olacak bu indirimin şartları da açıklandı! 4 defa 150 TL ve üzeri işlemlerde hemen 30 TL bonus ya da indirim uygulanacağı duyuruldu. Bonus kart üstünden yapılacak bu indirimde akaryakıt alacakların bütün ilgilerini üstünde çekti! İşte merak edilen bütün detaylar…

30 günlük benzin, dizel ve LPG yakıtınızın 500 TL'si ING'den geliyor

Şimdi 12 ay zamanınca her ay 500 TL yakıt alımını ING Kredi Kartı ile Petrol Ofisi mobil ödeme üzerinden yapmaya söz verenler, hemen 500 TL armağan kazanıyor.

Kampanyaya katılım ile dahil olunur. ING Bireysel Kredi Kartı sahibi müşterilerimiz, ING Mobil kampanyalar adımından kampanyaya katılım yapabilir. Katılım yapıldığı takdirde alçakta yer alan koşullar kabul edilmiş sayılır.

Bir kampanya devresi 12 aydır. Kampanyaya katılım yaptığınız ilk ay harcama sözünü yerine getirmeniz halinde 1. ayınız sayılır, yerine getiremediğiniz halde bir ileri ay 1.ayınız sayılır ve üstüne 11 ay daha devam eder. İlerleyen aylarda harcama sözünü yerine getiremediğinizde

12 aylık süreniz kesilmeden devam edecek olup, bu aylar eksik olarak hesaplanır. İlgili 12 ay zamanınca her ay ING Kredi Kartı'nız ile Petrol Ofisi mobil programı üzerinden mobil ödeme yaparak her ay en az 500 TL yakıt harcaması yapmanız beklenir.

Petrol Ofisi mobil programından ING Kredi Kartı'nız ile mobil ödeme yapabilmek amacıyla kartınızın Petrol Ofisi mobil programında mobil ödemeye tanımlı olması gerekmektedir. Petrol Ofisi mobil programını indirerek, program amacıyla da yer alan Öde-Geç sekmesindeki Mobil Öde-Geç seksiyonuna yakıt harcaması gerçekleştireceğiniz plaka ve ING kredi kartınızın kaydedilmesi gerekmektedir.

Kampanyaya katılımınız ardından ING kredi kartınıza "PO Aylık Yakıtınız Bizden" açıklaması ile 500 TL yatırılır.
İlgili 12 ayın sonunda, 12 ay zamanınca her ay ING Kredi Kartı'nız ile Petrol Ofisi mobil programı üzerinden mobil ödeme yaparak her ay en az

500 TL yakıt harcaması yapamamış olmanız halinde, harcama sözünüzü yerine getiremediğiniz aylar üzerinden hesaplama yapılarak “PO Harcama Sözü Geri Alım" açıklaması ile kartınıza borç yansıtılacaktır. Harcama sözünün karşılanamayan alanı amacıyla yansıyacak borç amacıyla misal hesaplama: kredi kartına kampanyaya istinaden yatırılan 500 TL. 5 ay harcama sözünü gerçekleştirmiş olmanız halinde, harcama sözünü yerine getiremediğiniz 7 ay (12-5) amacıyla (500/12)*7= 291,6 TL şeklinde ücret yansır.

Açık en az 1 kredi kartınız bulunduğu prosese harcama sözünün karşılanamayan alanı amacıyla yansıyacak ücret 12 aylık ilk kampanya zamanının bitiminde yansır. Eğer bütün kredi kartlarınız 12 aylık kampanya zamanı bitmeden evvelce kapanır ve açık bir kredi kartınız kalmayacak olur ise harcama sözünün karşılanamayan alanı amacıyla yansıyacak ücret 12 aydan evvelce açık kartınız kalmadığı esnada yansıyor olacaktır ve kartlarınız kapandıktan sonra kalan aylar da yerine getirilememiş sayılarak hesaplama yapılacaktır.

Gözden kaçırmayın

İşkur 100.000 Personel Alımı Yapacağını Duyurdu! Vasıflı, Vasıfsız En Az İlkokul Mezunu Olmak Yeter İşkur 100.000 Personel Alımı Yapacağını Duyurdu! Vasıflı, Vasıfsız En Az İlkokul Mezunu Olmak Yeter

Kampanya katıldığınız tarih itibarıyla başlar. Katılımınız ardından ING Kredi Kartınız ile 12 ay zamanınca kampanya kapsamında verdiğiniz harcama sözünü yerine getirme sorumluluğu tarafınıza aittir.

Kampanyaya 1 Aralık 2021- 1 Haziran 2022 arasında katılabilirsiniz. Kampanyaya katılım 5.000 müşteri ile sınırlıdır, bu adede ulaşıldığında kampanya bitiş tarihi beklenmeksizin sona erecektir.

Kampanyaya yalnızca ING Bireysel Kredi Kartı sahibi müşteriler dahil olabilir.

ING Bank A.Ş. ve Petrol Ofisi A.Ş. kampanyayı durdurma, iptal etme ve farklılık yapma hakkını gizli tutar.