BİM market bağlamında en az 5000 TL maaşla personel alımı için detaylar geldi. Bu anlamda İŞKUR BİM iş başvuru formu ve kadrolar açıklandı. Haberimizin detayları sayfamızda.

BİM zincir marketleri yapmış bulunduğu açıklama da en az 5000 TL maaş ile kasiyer, tır şoförü, mağaza çalışanı, genel işçi  alacağını açıklamıştır. BİM zincir marketleri başvuruları ise  resmi internet sayfaları bağlamında BİM marketlerine gidilerek yapılacak. Çeşitli kadrolara oluşturulan personel alımlarında vatandaşlardan belli başlı kriterler isteniyor. Kişilerin kriterleri kesinlikle taşımaları gerekiyor. BİM marketlerinin internet sitesi üzerinden müracaat işlemlerinizi çevrimiçi bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. BİM’in internet sayfasına giriş yaptıktan sonra kendinize hesap oluşturmanız gerekiyor. Hesap oluşturma işlemlerinin sonrasında özgeçmiş bilgilerinizi tam ve kusursuz bir biçimde doldurmanız gerekiyor. Ardından ise başvur sekmesine tıklayarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
 

İŞKUR  BİM Personel Alımı İlanları;

BİM son günlerde personel alımı konusu ile ilgili sık sık karşımıza çıkan bir mağazalar zinciri olarak dikkatleri üstüne çekiyor. Dolayısıyla son günlerde İŞKUR platformu üzerinden de personel alabilmek konusu ile ilgili BİM değişik fırsatları sizlerle buluşturuyor.

-Tır şoförü alınıyor

- Operatör  alınıyor

- Besin satış elemanı  alınıyor

- Muhasebeci  alınıyor

- Reyonda çalışmak üzere elemanı  alınıyor

30 Yaşın Altındakiler Başvursun 328 Personel Alınacak! 30 Yaşın Altındakiler Başvursun 328 Personel Alınacak!

- Genel işçi  alınıyor

- Kasiyer

- Yük taşıma personeli

BİM Market Başvuru Koşulları 

BİM’in iş ilanlarına başvurmaları amacıyla vatandaşların belli başlı kriterleri sağlamaları gerekiyor. 

- Markete gelen müşterilere etkili hizmetler sunabilmek gerekiyor

- Hijyen ve temizlik konusu ile ilgili son derece hassas olmak gerekiyor

- Esnek çalışma koşullarına ayak uydurabilmek gerekiyor

- Etkileşim yeteneğine kuvvetli olmak gerekiyor

- Diksiyon yeteneğine ilerlemiş olmak gerekiyor

- Samimi ve güler yüzlü olunmalı gerekiyor

- Halkla temaslar konusu ile ilgili yetkinlik sahibi olmak gerekiyor

- Ekip çalışmasını başarılı ve problemsiz bir şekilde gerçekleştirebilmek gerekiyor

- Sigara kullanmayan olmalı

BİM İş Başvuru İşlemi Yapmak Çok Kolay 

BİM marketlerine müracaat gerçekleştirmek isteyen şahıslar çevrimiçi kanallar vasıtasıyla prosedürlerini gerçekleştirebiliyor. İlk ilk olarak bireylerin yapması gereken prosedür BİM’in resmi internet sitesine giriş yaparak üyelik oluşturmaları gerekiyor. Üyelik oluşturma prosedürlerinin sonrasında vatandaşlar müracaat formunu doldurur. Başvuru formunda sizden istenilen verileri kusursuz ve derli toplu bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Elektronik ortamda formunuzu doldurduktan sonra başvur butonuna tıklayarak prosedürlerinizi tamamlayabilirsiniz.