ATV'de üç sezondur ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova son bölümüyle adeta yürekleri dağladı. 78.

ATV'de üç sezondur ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova son bölümüyle adeta yürekleri dağladı. 78. bölümde Yılmaz'ın ölümü Çukurova'nın tam ortasına ateş düşürürken, Züleyha'nın bundan sonra ne yapacağı merak edildi. Öte yandan yeni bölümü yılbaşı akşamına gelen Bir Zamanlar Çukurova 31 Aralık olacak mı merak konusu oldu. Bir Zamanlar Çukurova 31 Aralık yeni bölüm var mı yok mu neden yok her yerde aranmaya başladı. İşte detaylar...

Başrollerini Murat Ünalmış, Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek'in paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova'da adeta yaprak dökümü yaşanıyor. Geçtiğimiz hafta Hünkar'a hayat veren Vahide Perçin'in veda ettiği diziye geçtiğimiz hafta da Yılmaz Akkaya yani Uğur Güneş veda etti. Geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ve hastanede hayata gözlerini yuman Yılmaz, büyük aşkı Züleyha'ya kavuşamadan dünyadan göçüp gitti. Ölmeden önce sevdiklerini bir bir babası Fekeli'ye ve Demir'e emanet eden Yılmaz'dan sonra Züleyha ne yapacak merak edildi. Haliyle Bir Zamanlar Çukurova 79. bölüm fragmanı yayınlandı mı? araştırılmaya başlandı. Ancak yeni bölümün 31 Aralık tarihine denk gelmesi kafa karşıtırdı. Bu nedenle Bir Zamanlar Çukurova 31 Aralık yeni bölüm var mı yok mu merak edildi.


Bir Zamanlar Çukurova 31 Aralık yeni bölüm yayınlanacak mı?


Yukarıda da söylediğimiz gibi Bir Zamanlar Çukurova 79. yeni bölümü 31 Aralık Perşembe akşamı Atv ekranlarında olacaktı. Ancak o günün yılbaşı kutlamalarının olacağı akşam olduğunu hesaba katarsak Bir Zamanlar Çukurova 31 Aralık yeni bölüm ekranlara gelmeyecek. Onun yerine bir yılbaşı klasiği haline gelen Kim Milyoner Olmak İster? yılbaşı özel bölümü yayınlanacaktır. Yine Milyoner'de özel konuklar yer alacak ve kazançlar SMA hastalarına gidecek. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ne zaman yayınlanacağı ve ocak ayında arası yapıp yapmayacağı merak ediliyor. Peki 31 Aralık 2020 Bir Zamanlar Çukurova neden yok?

Bir Zamanlar Çukurova neden yok? 31 Aralık


31 Aralık perşembe akşamına geldiği için Bir Zamanlar Çukurova yayınlanmayacak. Normalde de yılbaşı akşamında insanlar eğlenceli programları vs gibi yapımları tercih ettiği için diziler ekranlara gelmiyor. E haliyle reytingleri bu kadar yüksek seyreden bir dizinin yılbaşı akşamı da yayınlanması mümkün görünmüyor.