Bir Zamanlar Çukurova'nın Ali Rahmet Fekeli'si Kerem Alışık diziye veda etti. Fakat Alışık'ın yeni bir dizide adı geçiyor. İşte detaylar haberimizin devamında yer alıyor..

ATV'nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da Ali Rahmet Fekeli karakterini canlandıran başarılı oyuncu Kerem Alışık dün akşam yayınlanan son bölümde diziye veda etti. Senaryo gereği cinayete kurban giden Fekeli'nin ölümü dizi severleri üzdü. Fakat hayranlarına müjdeli haber geldi. Alışık'a yeni bir dizi teklifi geldi!!

Kerem Alışık'tan duygusal veda!

Başrollerini Hilal Altınbilek, İbrahim Çelikkol, Furkan Palalı, Kerem Alşık, Hande Soral, Hülya Darcan, Erkan Bektaş, Bülent Polat ve İlayda Çevik'in rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi, 7 Ekim Perşembe akşamı 107. son bölümüyle ekrana geldi.

 Türk sinemasının usta oyuncusu Sadri Alışık'ın oğlu olan Kerem Alışık, Bir Zamanlar Çukurova'ya duygusal bir paylaşımla veda etti.

"Gitmekle gitmiş olmuyor ki insan..
Gönlü kalıyor aklı kalıyor anıları kalıyor..
Evet şimdi gidiyorum ama kalmak gibi gidiyorum..
Bir Zamanlar Çukurova, bir anne babayı bir sevgiliyi bir eşi çok sevmek gibi bir şey benim için..
Gelişim de, gidişim de ve çalıştığım süre içinde aynı kaderi paylaştığımız, emeklerini katkılarını ve desteklerini hep kalbimde pamuklara sarıp saklayacağım set önü ve set arkasında ki tüm emekçi kardeşlerime, kıymetli çalışma arkadaşlarıma, değerli meslekdaşlarıma, senaristimiz Ayfer Tunç yönetmenimiz Murat Saraçoğlu’na yapımcılarımız Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’a ve yayıncı kuruluşumuza derin teşekkürlerimi sunuyorum .

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Ve tabii sıcak Adana’nın sıcak insanlarına, bizi hep zirvede tutan izleyicilerimize,ilgileri ve sevgileri ile beni iltifatlandıran onurlandıran güzel yüreklere sevgi ve saygılarımı yolluyorum ....
Hep söylediğim gibi bütün şiirler yağmura yazılır ama marifet buluttadır..
Üstümüze şiirler yağdıran bulutlara selam olsun..
Hep sevgiyle..
Ve hep uhuletle suhuletle .." ifadelerini kullandı.

İntibah dizisi geliyor!

Yapımcılığını BKM' nin üstleneceği, yönetmen koltuğunda Hilal Saral'ın oturacağı , Namık Kemal'in 1876'da yayımlanan romanı "İntibah'tan ekranlara uyarlanacak olan dizinin başrolleri için Demet Özdemir, Aytaç Şaşmaz ve Kerem Alışık'a teklif gittiği öğrenildi.