Star TV’nin fenomen dizisi Yalı Çapkını yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Merakla beklenen Yalı Çapkını 46. Bölüm fragmanı yayınlandı. Halis Ağa, Pelin’in hamile olduğunu öğrendi. Seyran, Ferit’ten şüphelenmeye başladı. Peki, Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? İşte detaylar…

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Ekranların sevilen dizisi Yalı Çapkını heyecan ve gerilim yüklü bölümleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezona damga vuran dizinin senaryosu gerçek bir hayat hikayesine dayanıyor. Zengin oyuncu kadrosu ile göz dolduran Yalı Çapkını yeni sezonda reyting mücadelesi vermeye başladı. Senarist değişikliğine gidilmesi dizinin eleştiri almasında en önemli faktör olarak gösterildi. Kızılcık Şerbeti’nin reyting sıralamasında zirveye yerleşmesinin ardından Yalı Çapkını senaryosunda revizyona gidildi. Sezon sonunda dizide ayrılan Pelin geri döndü. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Yalı Çapkını 46. Bölüm fragmanı yayınlandı.

fxMMi1rP6EW1ziiHSqTQvA

Yalı Çapkını Son Bölümünde Neler Oldu?

Cuma akşamı ekrana gelen Yalı Çapkını son bölümünde Seyran ile Ferit’in yeniden tartışmaya başladığına tanıklık ettik. Ferit’in kendisini aldattığından şüphelenen Seyran büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Buna rağmen Ferit’in sözlerine inanmayı tercih etti. Kazım ise Seyran’dan ümidini kesti. Suna ile Kaya’nın evliliğine odaklanan Kazım, Seyran’a karşı çok sert davranmaya başladı. Ferit, Pelin’in hamile olduğunu Seyran’a itiraf etmek isterken ortaya çıkan fotoğraf krizi nedeniyle geri adım atmak zorunda kaldı. Nükhet ise Korhan yalısını terk etti. Kaya, Suna ve Seyran’ın arasının açılmasına neden oldu. Seyran, Ferit ile birlikte fotoğrafta yer alan kızı takip etti. Pelin ve Ferit ise büyük bir sınavın eşiğine geldi.

x1Ani9Wm6Uaa5Tsw1Vxrgg

Yalı Çapkını Yeni Bölümünden Detaylar

Heyecanla beklenen Yalı Çapkını 46. Bölümünde neler yaşanacağıyla ilgili ipuçları ise fragmanda verildi. Yalı Çapkını yeni bölümünde Ferit, Halis Ağa ile konuşarak Pelin’in hamile olduğunu söylüyor. Halis Ağa hem torun sahibi olacağı hem de Ferit’in Seyran’dan ayrılacağına inandığı için bu habere çok seviniyor. Vakit kaybetmeden, Pelin’in dayısı ile görüşmek için harekete geçiyor. Suna ve Kaya’nın düğün hazırlıkları devam ederken hiçbir şeyden haberi olmayan Seyran ise yalnız kalıyor. Pelin’in dayısının evlilik baskısına rağmen Ferit geri adım atmıyor. Seyran, iç sesini dinleyerek Ferit’i takip etmeye başlıyor. Yalı Çapkını 46. Bölümünde Seyran, Pelin’in hamile olduğunu öğreniyor. Seyran ve Ferit arasında yeni bir kavga başlıyor.