ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova setinde kavga görüntüleri olay oldu! Kerem Alışık ile Murat Ünalmış kavgası büyüdü set durdu! Yapımcı geldi!

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova setinde krizler büyüyor. Önce dizden arka arkaya başrol oyuncularının ayrılması şaşkınlık yaratmıştı. Ardından sette gerilmelerin yaşandığ haberleri gelmişti. O gerilmeler büyüdü ve yumruk yumruğa kavga dönüştü.

Bir Zamanlar Çukurova setindeki kavga haberlerinde hep aynı isim yer aldı. Daha önce de dizinin Yılmaz'ı Uğur Güneş ile tartıştığı öğrenilen Kerem Alışık bu sefer de Murat Ünalmış işe kavga etti. Geçtiğimiz hafta da tartıştığı öğrenilen oyuncuların bu defa kavgası büyüyünce sete ara verildi ve yapımcıya kavganın kayıtları gönderildi.

Bir Zamanlar Çukurova setinde kavga eksik olmuyor. Bu sezon yıldız oyuncuların bir bir ayrıldığı dizide gerilim sürüyor. Çıkan son haberler sonrası yien Kerem Alışık'ın adının geçmesi diziden yaşanan ayrılıklarında Kerem Alışık nedeniyle mi olduğu sorusunu akla getirdi.

İKİNCİ KAVGA!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin setinde geçtiğimiz hafta dizinin Fekeli'si Kerem Alışık ile dizinin Demir'i Murat Ünalmış tartışmı, yapımcı aranmış ve yapımcı Timur Savcı gelip araya girerek ortamı sakinleştirmişti. Ancak ikili arasında bular erimeden bu hafta yeni bir kavga daha çıktı. İkili birbirine girince yönetmen çekimleri durdu ve kavganın kayıtlarını yapımcıya gönderdi.

Öğrenilene göre Kerem Alışık bir sahne çekiminde sahneyi değiştirimeye çalışında Murat Ünalmış duruma müdahale etti ve bunun senaryoyu manipüle etmek olduğunu söyleyerek itiraz etti. Bunun üzerine Alışık, Ünalmış'a hakaret etti ve ortalık birden karıştı. Yönetmen Murat Saraçoğlu'da seti durdurdu ve kavga sırasında kayıtta olan kameralardan görüntüleri alarak kayıtları yapımcıya iletti.

AŞK KAVGASI

Daha önce de Kerem Alışık'ın dizide oğlu yerine koyduğu Yılmaz karakterini canlandıran Uğur Güneş ile tartıştığı haberleri gündeme gelmişti. Hatta Uğur Güneş'in bu sebeple dizden ayrıldığı iddia edilmişti.

Bu kavganında Kerem Alışık ile Hilal Altınbilek arasında bir aşk başladığı söylentileri nedeniyle yaşandığı iddia edilmişti. Uğur Güneş eski sevgilisi Hilal Altınbilek ile Kerem Alışık arasında aşk haberleri sonrası Alışık ve Güneş arasında gerilimlerin yaşandığı öğrenilmişti.