OGM Pictures imzalı yepyeni bir dizi geliyor ve yeni aylarda Star TV ekranlarına damgasını vuracak.

Olay çıkaracak geri dönüş, bu gözler böylesini görmedi! Bir Zamanlar Çukurova'nın yıldızına çığır açacak teklif geldi! Milyonlarca kişiyi ekran başına çekecek bu dizinin adı Ab-ı Hayat olarak belirlendi. Dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Hilal Saral oturacak. Öte yandan Ab-ı Hayat'ın başrollerinde de Birkan Sokullu ile Hilal Altınbilek yer alacak. Böylece Hilal Altınbilek'in yeni sezonda yer alacağı proje de netlik kazanmış oldu.

Bir Zamanlar Çukurova'nın yıldızına çığır açacak teklif geldi. Olay çıkaracak geri dönüş, bu gözler böylesini görmedi. Yepyeni bir dizi ekranlara gelmek için gün saymaya devam ediyor. Star TV ekranlarında yayınlanacak ve OGM Pictures'in yapımcılığını üstleneceği dizinin adı Ab-ı Hayat oldu. Dizinin başrollerinde yer alacak isimlerde tek tek açıklandı. Bir Zamanlar Çukurova projesi biten Hilal Altınbilek projenin yeni yüzü olacak.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

YEPYENİ BİR DİZİ GELİYOR

Gelecek aylarda Star TV ekranlarına damgasını vuracak OGM Pictures imzalı yepyeni bir dizi geliyor.

ADI DA KADROSU DA BELLİ OLDU

Dizinin adı Ab-ı Hayat olarak belirlendi. Dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Hilal Saral oturacak.

İŞTE YILDIZ İSMİN YENİ DİZİSİ

Hilal Altınbilek'in yeni sezonda yer alacağı proje belli oldu. Ab-ı Hayat'ın başrollerinde de Birkan Sokullu ile Hilal Altınbilek yer alacak.

HİLAL ALTINBİLEK KİMDİR?

Hilal Altınbilek, 11 Şubat 1991 tarihinde İzmir'de Kosova kökenli bir ailede doğdu.İlkokul'dan itibaren tiyatroyla ilgilendi. Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde okurken oyunculuğa başladı.

ilan365.net özel haber