Türkiye'ye neler oluyor? Dün sosyal medyayı ayağa kaldıran görüntüler sonrası bugün de sokak ortasında bir bahçede gizlice ilişkiye giren iki erkek dayının görüntüsü düştü! Vatandaşın kendilerini çektiğini görünce gay dayılar üstlerini giyinemeden kaçtılar!

Türkiye'de neler oluyor? Sosyal medyayı dün ayağa kaldıran Bebek'te cinsel ilişki görüntüsü sonrası bugün de gündüz gözü bir parkta ilişkiye giren dayılar görüntülendi!

Twitter'da dün akşam mülteci sorunu tartışılırken ortaya düşen Bebek görüntüleri psikolojileri alt üst etti.

Valilik şahısların gözaltına alındıklarını söylerken şahısların Türk olduğunu iddia etti ama şahısların yabancı uyruklu olduğu iddiaları ortaya atıldı.

Özgür K adlı şahsın Pakistan'lı olduğu ve Türk vatandaşlığı aldığı iddiası atıldı. 

Şahıslardan kadın olanın akli dengesi yerinde olmadığı diğerinin de uyuşturucu bağımlısı bir şahıs olduğu belirtildi.

Vakıfbank’tan Kredi Başvurusu Gerçekleştirmek İsteyen Bireyler İçin İyi Haber: 30 bin TL Ödeme Geliyor Vakıfbank’tan Kredi Başvurusu Gerçekleştirmek İsteyen Bireyler İçin İyi Haber: 30 bin TL Ödeme Geliyor

NELER OLUYOR?

Bugün de iki dayının gündüz gözü çimlerde ilişkiye girdiği görüntüler paylaşıldı.

Görütnülerde yaşını almış iki erkek çimlerde gizlice ilişkiye girdiklerini sanarken arkadan bir kişi onları cep telefonuna kayedidiyor. Daha sonra bunu fark eden dayılar koşarak kaçmaya çalışıyor.

2 gündür sosyal medyaya düşen görüntüler düşündürücü. Sosyal medya da bu görüntülerin bilerek mi servis edildiği yoksa nereye gidiyoruz soruları tartışılmaya başlandı.