Fox'un Cumartesi akşamlarının romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı'da Eda ile Serkan'ı yine kara günler bekliyor. Dizinin hayranları bir kaç bölümdür Eda ile Serkan'ın romantik anlarını izleyerek mest olurken, gelecek bölümlerde hayal kırıklığı yaşayaca

PTT Emekliye 90.000 TL Yaptı! Emekli Vatandaşlar Hemen Ödeme Alacaklar PTT Emekliye 90.000 TL Yaptı! Emekli Vatandaşlar Hemen Ödeme Alacaklar
Fox'un Cumartesi akşamlarının romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı'da Eda ile Serkan'ı yine kara günler bekliyor. Dizinin hayranları bir kaç bölümdür Eda ile Serkan'ın romantik anlarını izleyerek mest olurken, gelecek bölümlerde hayal kırıklığı yaşayacaklar.

Sen Çal Kapımı dizisinin geçtiğimiz günlerde senaryo ekibinin değiştiği açıklanmıştı. Dizinin senaryo ekibinin değişmesiyle diziden Serkan'ın eski sevgilisi ve şirketin PR'cısı Selin ile Serkan'ın babası Alptekin Bolat diziden ayrılmıştı.

Diziye ilk olarak Eda'ya yeni bir rakip karakterler olan Balca rolü ile İlayda Çevik dahil olmuştu. Dün ise Sen Çal Kapımı dizisine nihayet Eda'nın sır gibi saklanan babaannesi dahil edildi. Ancak bu yeni isimler Eda ile Serkan için pek iyi olmayacak. Dizide Eda ile Serkan'ı zor günler bekleyecek.

Eda'nın bababaannesi Serkan ile Eda'yı ayırmak için Balca ile iş birliği yapacak. Semiha Hanım'ın asıl amacı Bolat ailesinde oğlunun intikamını almak ve Eda'yı kendi belirlediği damat ile evlendirmek. Bunun için Eda'yı gelecek bölüm tehdit edecek olan Semiha Hanım Eda'ya Serkan ile ayrılıp kendisinin dediği isimle evlenmediği takdirde Bolat ailesine bela olacağını söyleyecek.

DAMAT KAAN URGANCIOĞLU OLACAK

Semiha Hanımın torunu Eda'yı evlendirmek istediği isim ilerleyen bölümlerde diziye dahil olacak. Serkan Bolat'ın rakibi olacak olan isim yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu olacak. Eda, Bolat ailesinin başına bir şey gelmemesi için bu teklifi kabul etmek zorunda kalacak. Diğer yandan Balca'da Serkan'ı Eda'dan iyice uzaklaştıracak.

Yeni gelen oyuncuların reytinglerde nasıl bir etki bırakacağı merak ediliyor. Ancak Serkan ve Eda ayrılığının özellikle Balca karakterinin Serkan ile yakınlaşmasının seyirciler tarafından pek kabul görüleceği düşünülmüyor.

Kaan Urgancıoğlu son olarak Kara Sevda dizisinde kötü karakter olarak ekranlara gelmiş ve büyük hayran kitlesine erişmişti.