Fox Tv'nin sevilen dizisi Son Yaz'da seyirciler ters köşe olacak! Olgun Toker'in canlandırdığı Gökhan karakteri gerçek abi çıkmadı! Yapımcı sürprizi ile Sarp Apak mı geliyor yoksa Soner, Akgün'ün gerçek abisi mi?

Başrollerinde Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Halil Babur, Alperen Duymaz, Şebnem Dönmez, Yasemin Yazıcı, Emre Karayel, Sinan Tuzcu gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisinin yeni bölüm fragmanında seyirci şoka uğradı. 

GÖKHAN GERÇEK ABİ DEĞİL!

Son Yaz dizisine dahil olan Olgun Toker seyirciyi ters köşeye yaratırdı. Halil Sadi'nin adamı olan Gökhan üstüne üstlük bir de gerçek abi çıkmadı. Arıza dizisinin henüz yayından kalkmasının ardından hemen Son Yaz dizisine dahil olan Olgun Toker'in abi macerası kısa sürede açığa çıkacak. 

Akgün'ü Gökhan'ın gerçek abi olmadığına inandırma sürecini izleyceğimiz dizide gerçek abi de geliyor!

Bu sezon başlayan yeni dizi Son Yaz ilk bölümü itibariyle dikkatleri üzerine çekti. Dizide Akgün'ün abisi kim soruları en sonunda cevap bulmuştu. Önce Sarp Apak'a teklif edilen rol, Apak'ın programının uymadığı gerekçesiyle Olgun Toker'e teklif edildi ve Toker diziye Gökhan olarak dahil oldu. Ancak Halil Sadi'nin oyunu olan Gökhan gerçek abi de çıkmadı. 

PEKİ GERÇEK ABİ KİM?

Akgün Gökalp Taşkın'ın gerçek abisi kim? Yaşıyor mu? Akgün'ün abisi Soner mi? Yoksa Sarp Apak diziye gerçek abi olarak mı gelecek? Son Yaz'da sürprizler seyiriciyi şoka uğratacak. Yapımcı ters köşe yağmaya hazırlanıyor.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Sarp Apak her ne kadar geçtiğimiz haftalarda Melda Oğur'un tweetien yanıt yazarak teklifi doğruladı ve "Programlarımız uymadı maalesef" diyerek diziye dahil olmadığını söylemişti. Ancak tüm bunlar bir sürprizin hazırlığı mı? 

SARP APAK GERÇEK ABİ OLARAK KONUK GELİYOR!

Olgun Toker, Halil Sadi'nin oyunu çıkarken gerçek abi diziye dahil olacak mı? İddialara göre Sarp Apak dizide gerçek abi olarak konuk olacak ancak 2 bölüm sonra diziden ayrılacak. Sosyal medyada ise Akgün'ün abisinin Soner olduğuna dair tezler yer aldı. Seyirciler özellikle Halil Babür'ün canlandırdığı Soner karakteri ile Akgün'ün gerçek kardeş çıkmalarını istiyor.